як довго д≥ють назальн≥ крапл≥?
як довго д≥ють назальн≥ крапл≥?
як довго д≥ють назальн≥ крапл≥?

Ќапевно, кожному в≥домо, €кщо нежить л≥кувати, в≥н проходить за тиждень, а €кщо не л≥кувати - за с≥м дн≥в. ‘ах≥вц≥ погоджуютьс€ з правдив≥стю цього твердженн€. Ѕ≥льш того, вони стверджують, що жодними назальними крапл€ми не можна користуватис€ довше тижн€, так €к ви можете зруйнувати слизову носа.

“иждень - це терм≥н, за €кий можна вил≥кувати застуду, закладен≥сть носа ≥ нежить.

якщо ж перестаратис€ ≥ користуватис€ судинозвужувальними засобами довше, то це призведе до незворотних зм≥н слизовоњ: вона зб≥льшитьс€, заблокуЇ носов≥ ходи, утруднить диханн€. ƒал≥ цей важливий орган практично не п≥ддаЇтьс€ в≥дновленню н≥ за допомогою крапель, н≥ без них. ≤ часто Їдиним способом повернути повноц≥нне диханн€ ви€вл€Їтьс€ х≥рург≥чне втручанн€.

јле €кщо нежить за цей терм≥н не пройшов, л≥кар призначаЇ спец≥альн≥ спрењ з протизапальним ефектом.

Ћ≥кар≥-отоларингологи попереджають, що тривале застосуванн€ назальних крапель, кр≥м проблем з носовим диханн€м, небезпечне також порушенн€м нюху, викликаЇ проблеми з≥ сном, головн≥ бол≥, гайморит, г≥пертон≥ю, тах≥кард≥ю, драт≥влив≥сть.

якщо вам тривалий час не вдаЇтьс€ побороти нежить, а крапл≥ не допомогли, вам допоможе Ћќ–.  ам'€нець-ѕод≥льський ÷ентр с≥мейноњ медицини пропонуЇ послуги квал≥ф≥кованих Ћќ–-спец≥ал≥ст≥в, €к≥ проведуть огл€д ≥ д≥агностику на сучасному обладнанн≥, а також призначать оптимальне л≥куванн€.

22.12.2020