5 ефективних способ≥в притупити зубний б≥ль
5 ефективних способ≥в притупити зубний б≥ль
5 ефективних способ≥в притупити зубний б≥ль

«убний б≥ль один з найб≥льш виснажливих. ¬≥н може прихопити в будь-€кий час доби ≥ порушити найсерйозн≥ш≥ плани.

«вичайно, сьогодн≥, коли приватн≥ стоматолог≥њ розташован≥ майже у кожному квартал≥, легко знайти л≥кар€, €кий допоможе швидко вир≥шити проблему. ќднак бувають ситуац≥њ, при €ких стоматолог недоступний або немаЇ можливост≥ в≥дв≥дати його, тод≥ приходитьс€ допомогти соб≥ самому. “од≥ можуть стати в нагод≥ п'€ть д≥Ївих способ≥в угамувати зубний б≥ль.

1. ’олодний компрес

¬≥зьм≥ть пакетик з льодом ≥ приклад≥ть до хворого зуба на 10-15 хвилин, поки не он≥м≥ють нерви. “ак стихне б≥ль ≥ зменшитьс€ набр€к.

2. √воздика

ѕриклад≥ть ц≥лу гвоздику на хворий зуб.  орисно нав≥ть трохи пожувати ним пр€н≥сть, щоб частинки потрапили в зуб.

3. –ута

ѕоклад≥ть чайний пакетик з рослиною в морозилку, а пот≥м приклад≥ть його до хворого м≥сц€.

4. —ольовий розчин

ƒодайте в скл€нку води трохи сол≥, перем≥шайте. ѕотримайте отриманий розчин к≥лька хвилин у рот≥. ѕо м≥ру необх≥дност≥ повторюйте.

5. „ебрець

«роб≥ть чай з рослини ≥ потримайте його де€кий час у рот≥. ћожна також пожувати лист€, але не €к з гвоздикою, на сторон≥ хворого зуба, а навпаки - на протилежн≥й.

ƒан≥ способи допоможуть вам де€кий час справл€тис€ ≥з зубним болем. ќднак регул€рний огл€д у л≥кар€ допоможе запоб≥гти неприЇмн≥ ситуац≥њ, тим б≥льше що в наш≥ дн≥ завжди напоготов≥ приватний стоматолог.  ам'€нець-ѕод≥льський ÷ентр с≥мейноњ медицини надаЇ широкий спектр стоматолог≥чних послуг: д≥агностика зуб≥в, л≥куванн€ €сен, пломбуванн€ зуб≥в ≥ т. п.


09.12.2020