ћ≥кроскоп в стоматолог≥њ
ћ≥кроскоп в стоматолог≥њ

ƒл€ ефективного л≥куванн€ в стоматолог≥њ потр≥бне ретельне обстеженн€. “очно розгл€нути пошкодженн€ допомагаЇ м≥кроскоп, €кий маЇ приватний стоматолог.  ам'€нець-ѕод≥льський ÷—ћ пропонуЇ широкий спектр послуг в сфер≥ стоматолог≥њ, в тому числ≥ ≥ д≥агностика зуб≥в п≥д м≥кроскопом.

як≥ переваги д≥агностики п≥д м≥кроскопом?

  • Ћ≥куванн€ кореневих канал≥в, видаленн€ старого пломбувального матер≥алу при багаторазовому зб≥льшенн≥

  • ƒ≥агностуванн€ тр≥щин та перелом≥в зуб≥в, д≥агностуванн€ можливих ускладнень

  • ¬и€вленн€ прихованих кар≥озних порожнин

  • Ћ≥куванн€ на високому р≥вн≥ системи кореневих канал≥в

  • —томатолог найб≥льшу проблему дл€ себе бачить в л≥куванн≥ зуб≥в, €к≥ ран≥ше вже л≥кувалис€.

–ентген таких зуб≥в часто показуЇ погано прол≥кован≥ коренев≥ канали, перфорац≥њ ≥ нав≥ть зламан≥ ≥нструменти в канал≥, запален≥ процеси на корен€х. «а допомогою м≥кроскопа так≥ зуби перел≥ковуютьс€ при великому зб≥льшенн≥, дозвол€ючи побачити найдр≥бн≥ш≥ детал≥ ≥ зберегти зуб.

ѕеревага використанн€ м≥кроскопа в тому, що даний метод д≥агностики та л≥куванн€ дозвол€Ї л≥карю вр€тувати такий зуб, €кий в звичайних умовах здаЇтьс€ взагал≥ безнад≥йним. ѕри тонких ст≥нках ≥ частково зруйнованому корен≥ найменший неточний рух може привести до непоправноњ поломки зуба. ћ≥кроскоп же допомагаЇ продовжити терм≥н житт€ зуба, стоматолог зможе зберегти його з м≥н≥мальною втратою тканин.

ћ≥кроскоп дозвол€Ї не т≥льки точно д≥агностувати проблему ≥ провести €к≥сне л≥куванн€, але також визначити точн≥сть прил€ганн€ коронок ≥ пломб, що дозвол€Ї пац≥Їнтов≥ надовго забути про проблеми з зубами.

27.11.2020