„и њст≥вний в≥ск з меду?
„и њст≥вний в≥ск з меду?

¬с≥м в≥домо, що мед - це один з найц≥нн≥ших подарунк≥в природи дл€ людини. ћед, злитий в банку, н≥ у кого не викликаЇ питань про користь. јле мед в сотах в≥др≥зн€Їтьс€ за €к≥стю та складом, а тому породжуЇ у багатьох сумн≥ви. ” такому мед≥ м≥ститьс€ чимала к≥льк≥сть воску. ј чи можна њсти сам в≥ск?

Ѕджоли виготовл€ють в≥ск з високомолекул€рних жир≥в, що представл€ють собою наст≥льки складну структуру, що р≥дк≥сний орган≥зм в змоз≥ переварити њх. Ќайм≥цн≥ший шлунок в природ≥ вважаЇтьс€ у восковоњ мол≥, €ка чистить бджолин≥ гн≥зда.

¬ орган≥зм≥ людини немаЇ ферменту, здатного розкласти на складов≥ компоненти речовини, що вход€ть до бджолиного воску. ™дине, що може переварити наш шлунок з Ђвосковоњї сер≥њ, це пропол≥с, що складаЇтьс€ з водорозчинних сполук. Ѕджоли додають пропол≥с в кришечки сот дл€ консервац≥њ меду, але його там м≥ститьс€ зовс≥м мало.

« усього сказаного см≥ливо можна зробити висновок, що мед не перетравлюЇтьс€! ” той же час мед €вл€Ї собою в≥дм≥нний абсорбент, здатний вбирати в себе велику к≥льк≥сть р≥зних речовин. “ака властив≥сть вважаЇтьс€ вченими вельми корисною дл€ орган≥зму. «давалос€ б, що в такому випадку, при проходженн≥ через кишечник в≥ск може ув≥брати в себе вс≥ шк≥длив≥ речовини ≥ вийти з ними з орган≥зму. ÷е було б просто ≥деально дл€ стану кишечника ≥ орган≥зму в ц≥лому.

јле не все так просто з воском насправд≥. „удов≥ властивост≥ воску можуть з≥грати злий жарт. ¬≥ск вбираЇ в себе ≥ л≥ки, €кими могли л≥кувати бдж≥л, ≥ добрива, €кими обробл€лис€ пол€. “обто, потрапл€ючи в орган≥зм, в≥ск принесе туди ≥ всю шкоду, €ку вз€в ≥з зовн≥, провокуючи, в кращому випадку, розлад шлунка. ” зв'€зку з цим, не варто брати восковий мед у неперев≥рених бджол€р≥в.  раще вже вз€ти у банц≥ в такому випадку.

ўо стосуЇтьс€ питанн€: ковтати або випльовувати в≥ск - це особиста справа кожного. Ќевелика к≥льк≥сть воску, потрапивши в орган≥зм, шкоди не принесе, але обережн≥сть не завадить!


21.11.2020