якщо в рот≥ г≥рчить вранц≥
якщо в рот≥ г≥рчить вранц≥

ƒл€ багатьох людей г≥ркий присмак у рот≥ вранц≥ стаЇ нормою ≥ просто ≥гноруЇтьс€. јле даний симптом може вказувати на проблеми з печ≥нкою або жовчним м≥хуром.

„им викликана г≥ркота в рот≥ вранц≥?

Ћ≥кар≥ стверджують, що г≥ркий присмак вранц≥ ≥ п≥сл€ прийому њж≥ може св≥дчити про проблеми з таким важливим органом, €к печ≥нка. “аким чином г≥ркота сигнал≥зуЇ про надлишок токсин≥в.

¬ першу чергу, виключ≥ть з рац≥ону жирну ≥ смажену њжу, а ще в≥дв≥дайте л≥кар€.

 р≥м того, г≥ркий присмак може бути пов'€заний ≥з захворюванн€ми жовчного м≥хура. ” цьому орган≥ ц≥лком можуть утворитис€ камен≥, про присутн≥сть €ких також розкажуть кол≥ки в п≥дребер'њ та ≥нш≥ класичн≥ ознаки холециститу. ’оча под≥бн≥ симптоми супроводжують ≥ утворенн€ камен≥в в печ≥нц≥, адже жовч може застоюватис€ в кожному з цих орган≥в.

якщо г≥ркота в рот≥ супроводжуЇтьс€ болем в правому боц≥, в≥дчутт€м важкост≥ в шлунку, здутт€м, то це може вказувати на цироз. ќсобливо варто задуматис€ люд€м, що зловживають алкоголем ≥ кур≥нн€м.

—имптом г≥ркого присмаку в рот≥ спостер≥гаЇтьс€ ≥ при гастрит≥, ураженн≥ дванадц€типалоњ кишки, при ≥нф≥куванн≥ €сен, поган≥й г≥г≥Їни рота, а також п≥сл€ прийому де€ких л≥карських препарат≥в.

” будь-€кому випадку, не можна спод≥ватис€ на те, що Ђсаме пройдеї.  раще перев≥рити св≥й орган≥зм, встановити д≥агноз ≥ своЇчасно звернутис€ до л≥кар€, щоб позбутис€ проблеми.16.08.2020