Ќаск≥льки шк≥длива звичка хруст≥ти пальц€ми?
Ќаск≥льки шк≥длива звичка хруст≥ти пальц€ми?
Ќаск≥льки шк≥длива звичка хруст≥ти пальц€ми?

’руск≥т в пальц€х - досить поширене €вище. ѕричому багато людей спец≥ально викликають його, намагаючись роз≥м'€ти пальц≥.

≤снуЇ думка, що хруст≥ти пальц€ми шк≥дливо, тому що може з'€витис€ артроз. ќднак л≥кар≥-остеопати розв≥юють ц≥ страхи, але попереджають, що часто це робити не рекомендуЇтьс€, щоб не розбовтати суглоби.

‘ах≥вц≥ стверджують, що бажанн€ похруст≥ти пальц€ми з'€вл€Їтьс€, коли виникаЇ напруга в шийному в≥дд≥л≥, €ке ланцюжком передаЇтьс€ в плеч≥, л≥кт≥, зап'€ст€ ≥ фаланги. ѕри такому дискомфорт≥ суглоби пальц≥в блокуютьс€ ≥ з'€вл€Їтьс€ бажанн€ похруст≥ти ними.

¬иходить, що бажанн€ викликати хруск≥т в пальц€х - це профес≥йна звичка людей, €к≥ багато працюють: музиканти, масажисти, програм≥сти ≥ т. д.

’арактерний хрусткий звук з'€вл€Їтьс€ в результат≥ р≥зкого стисненн€ пальц≥в у кулак або розминц≥ кист≥ через невелик≥ пустот, €к≥ утворюютьс€ в зчленуванн€х м≥ж к≥сточками пальц≥в при р≥зких рухах суглоба. ÷е свого роду вакуум, в €кому к≥сточки р≥зко под≥л€ютьс€, а м≥жсуглобноњ р≥дини дл€ заповненн€ порожнини не вистачаЇ, що ≥ утворюЇ дан≥ порожнеч≥, викликаючи хруск≥т.


26.07.2020