який рац≥он захистить в≥д раку грудей?
який рац≥он захистить в≥д раку грудей?
який рац≥он захистить в≥д раку грудей?

—еред онколог≥чних захворювань найб≥льш поширеним Ї рак молочноњ залози. ѕ≥сл€ р€ду досл≥джень американськ≥ вчен≥ прийшли до висновку, що знизити ризик можна, €кщо включити в рац≥он продукти з вм≥стом омега-3 пол≥ненасичених жирних кислот. ѕ≥д њх впливом виробл€ютьс€ “-кл≥тини, €к≥ робл€ть ≥мунну систему сильною в боротьб≥ з пухлинами.

Ћ≥кар≥ за€вл€ють, що регул€рне вживанн€ омега-3, зан€тт€ спортом, в≥дмова в≥д кур≥нн€ ≥ алкоголю на 50% зменшують ризик розвитку раку грудей.

ѕол≥ненасичен≥ жирн≥ кислоти омега-3 м≥ст€тьс€ в лл€н≥й ол≥њ, оливках, брюссельськ≥й капуст≥, селер≥, гор≥хах, лосос≥, тунц≥ ≥ риб'€чому жир≥.

ќднак значне число випадк≥в раку молочноњ залози може бути пов'€зано з гормональним дисбалансом, тому необх≥дно дотримуватис€ здорового способу житт€.

ƒоведено, що лише 2,5 години ф≥зичних навантажень на тиждень ≥стотно скорочують ризик розвитку пухлин у груд€х. јле €кщо ви не бачите себе на б≥гов≥й дор≥жц≥ або на тренажер≥, не варто себе змушувати. «айматис€ потр≥бно тим, що вам до душ≥: ф≥тнес, плаванн€, тен≥с, њзда на велосипед≥, танц≥ ≥ т. п.

Ќезважаючи на багатор≥чне вивченн€ проблеми ж≥ночого здоров'€, вчен≥ до цих п≥р не встановили точну причину розвитку раку молочноњ залози. јле ≥снуЇ припущенн€, що багато в чому цей вид онколог≥њ пов'€заний з порушенн€м гормонального балансу в орган≥зм≥, а саме з п≥двищенн€м р≥вн€ естроген≥в вище норми.22.07.2020