6 ознак проблем з печ≥нкою
6 ознак проблем з печ≥нкою

ѕеч≥нка Ї важливим органом, €кий виконуЇ функц≥ю ф≥льтру в нашому орган≥зм≥. «овн≥шн≥ чинники сильно впливають на стан печ≥нки, забруднюючи њњ токсинами, через що вона вже не може повноц≥нно справл€тис€ з≥ своњми обов'€зками. ѕро св≥й стан печ≥нка подаЇ орган≥зму р≥зн≥ сигнали.

1. “€жк≥сть ≥ б≥ль у верхн≥й частин≥ живота

якщо рац≥он складаЇтьс€ в основному з насичених Ђшк≥дливихї жир≥в, то рано чи п≥зно почнетьс€ процес зб≥льшенн€ печ≥нки, що викликаЇ в≥дчутт€ т€жкост≥ ≥ б≥ль у верхн≥й частин≥ живота.

2. Ќудота ≥ блюванн€

якщо орган≥зм переповнений токсинами, з €кими печ≥нка вже не в змоз≥ впоратис€, буде виникати нудота, особливо п≥сл€ прийому њж≥. ј в запущених випадках п≥сл€ њж≥ може початис€ д≥аре€ ≥ блювота.

3. Ѕол≥ в живот≥

«абруднена токсинами печ≥нка викликаЇ упов≥льненн€ обм≥ну речовин, що веде до запор≥в ≥ дискомфорту в живот≥. ÷е особливо в≥дчуваЇтьс€ в процес≥ ф≥зичних навантажень. ƒаний патолог≥чний процес в орган≥зм≥ може спровокувати наб≥р зайвоњ ваги.

4. ѕог≥ршенн€ стану шк≥ри

Ўк≥ра одн≥Їю з перших реагуЇ, €кщо всередин≥ орган≥зму в≥дбуваютьс€ патолог≥чн≥ процеси. «б≥льшенн€ токсин≥в в печ≥нц≥ - одна з головних причин, чому шк≥ра стаЇ жирною ≥ запаленою, на н≥й з'€вл€ютьс€ вугри, висип ≥ подразненн€. “акож це може стати причиною утворенн€ целюл≥ту.

5. «м≥на складу сеч≥ ≥ калу

—ильне забрудненн€ печ≥нки токсинами в≥дбиваЇтьс€ на стан≥ сеч≥ ≥ калу, вони зм≥нюють кол≥р ≥ стають б≥льш смердючими.

6. ’рон≥чна втома

Ќакопиченн€ токсин≥в в печ≥нц≥ викликаЇ п≥двищену стомлюван≥сть ≥ слабк≥сть. “ому, €кщо у вас немаЇ €вних причин дл€ втоми, але ви в≥дчуваЇте себе знесиленим, необх≥дно проконсультуватис€ з л≥карем.17.07.2020