5 напоњв проти проблем з сечовид≥льною системою
5 напоњв проти проблем з сечовид≥льною системою
5 напоњв проти проблем з сечовид≥льною системою

≤нфекц≥њ сечовив≥дних шл€х≥в з'€вл€ютьс€ в результат≥ надм≥рного розмноженн€ патогенних м≥кроорган≥зм≥в в органах сечовид≥льноњ системи, в тому числ≥ в нирках ≥ сечовому м≥хур≥.

∆≥нки значно част≥ше стикаютьс€ з ц≥Їю проблемою, так €к ж≥ночий сеч≥вник набагато коротше чолов≥чого.

ѕричини розвитку ≥нфекц≥й сечовив≥дних шл€х≥в: недостатн€ г≥г≥Їна, сексуальн≥ в≥дносини, а також звичка стримувати сечу при по€в≥ бажанн€ помочитис€. “акож факторами ризику Ї камен≥ в нирках, д≥абет та ≥нш≥ серйозн≥ захворюванн€.

—имптоми под≥бних захворювань, найчаст≥ше, це печ≥нн€ ≥ б≥ль. “акож у хворого може спостер≥гатис€ п≥двищенн€ температури, з'€витис€ б≥ль в м'€зах живота, спостер≥гатис€ пом≥тн≥ зм≥ни в сеч≥.

як правило, ≥нфекц≥њ сечовив≥дних шл€х≥в л≥куютьс€ антиб≥отиками. јле можна також вдатис€ до натуральних засоб≥в, здатних прискорити одужанн€.

1. ¬≥двар хвоща

’вощ маЇ сечог≥нн≥ властивост≥, дозвол€ючи зб≥льшити к≥льк≥сть сеч≥, що допоможе очистити сечовив≥дн≥ шл€хи ≥ скоротити к≥льк≥сть бактер≥й, €к≥ накопичилис€ в них.

–ечовини, що м≥ст€тьс€ в хвощ≥, волод≥ють протизапальними властивост€ми, полегшуючи б≥ль ≥ в≥дчутт€ т€жкост≥.

ѕриготуванн€: в кипл€чу воду (200 мл) додайте 1 столову ложку хвоща. ўе пару хвилин продовжуйте кип'€тити в≥двар на самому пов≥льному вогн≥. ѕот≥м зн≥м≥ть з вогню, дайте охолонути ≥ пийте невеликими ковтками. –екомендуЇтьс€ випивати 2-3 скл€нки в≥двару в день.

2. —≥к кавуна

 авун вс≥м в≥домий своњми сечог≥нними властивост€ми. Ќатуральний с≥к кавуна багатий антиоксидантами ≥ в≥др≥зн€Їтьс€ протизапальними властивост€ми.

 авуновий с≥к - ефективний д≥уретик, здатний регулювати к≥льк≥сть р≥дини в тканинах нашого т≥ла. ќчищаЇ нирки в≥д накопичених в них токсин≥в, €к≥ негативно впливають на здоров'€ сечовид≥льноњ системи.

ѕриготуванн€: 2 часточки м'€кот≥ кавуна з'Їднайте в блендер≥ з 1 скл€нкою води ≥ добре перем≥шайте до однор≥дного напою. –екомендуЇтьс€ випивати по дв≥ скл€нки в день.

3. „орничний с≥к

„орниц€ також м≥стить антибактер≥альн≥ компоненти ≥ антиоксиданти, €к≥ безпосередньо впливають на хвороботворн≥ м≥кроорган≥зми.

„орниц€ волод≥Ї лужним ефектом, дозвол€ючи зм≥нити кисле середовище, спри€тливе дл€ розмноженн€ бактер≥й. ÷е допоможе призупинити розвиток ≥нфекц≥њ.

ѕриготуванн€: половину скл€нки соку чорниц≥ розбавте половиною скл€нки води. ¬се добре перем≥шайте ≥ подсласт≥ть невеликою к≥льк≥стю меду. ѕити при перших ознаках ≥нфекц≥њ два рази в день.

4. —≥к ог≥рка

ќг≥рки на 90% складаютьс€ з води, а також м≥ст€ть антиоксиданти, в≥там≥ни ≥ м≥нерали.  р≥м того, ог≥рки в≥дом≥ своњм сечог≥нним ефектом. —аме це стимулюЇ виробленн€ сеч≥ в нирках ≥ спри€Ї очищенню сечовив≥дних шл€х≥в.

ѕриготуванн€: видал≥ть шк≥рку з ог≥рка, поклад≥ть м'€коть половини середнього ог≥рка в блендер, додайте скл€нку води ≥ добре перем≥шайте ≥нгред≥Їнти. Ќап≥й необх≥дно випити в≥дразу п≥сл€ приготуванн€. ѕриймати по 2 скл€нки в день до повного одужанн€.

5. ≤мбирний в≥двар

≤мбир в≥домий своњми протизапальними ≥ антибактер≥альними властивост€ми, а ще Ї природним знеболюючим.

¬≥двар з ≥мбиру заспокоњть б≥ль внизу живота ≥ стимулюЇ вид≥ленн€ сеч≥ дл€ очищенн€ орган≥в сечовид≥льноњ системи.

ѕриготуванн€: в кипл€чу воду (200 мл) поклад≥ть 1 столову ложку св≥жого тертого ≥мбиру. ƒайте напою насто€тис€, а пот≥м процид≥ть ≥ випийте. ћожна випивати до 3 чашок в день.


30.06.2020