„ервоне ≥ б≥ле вино: в чому користь?
„ервоне ≥ б≥ле вино: в чому користь?
 „ервоне ≥ б≥ле вино: в чому користь?

≤снуЇ безл≥ч дискус≥й про користь ≥ шкоду вина дл€ орган≥зму. јле досл≥дники сход€тьс€ в тому, що в пом≥рн≥й к≥лькост≥ цей вишуканий нап≥й маЇ корисн≥ властивост≥ ≥ спри€тливо вплине на функц≥њ орган≥зму.

1. «нижуЇ ризик ≥нсульту

¬чен≥ довели, що люди, €к≥ пом≥рно вживають вино, на 30% р≥дше стикаютьс€ з ≥нсультом, н≥ж т≥, хто категорично в≥дмовл€Їтьс€ в≥д цього напою. ” червоному вин≥ м≥ст€тьс€ речовини, що пол≥пшують кровооб≥г ≥ запоб≥гають утворенню бл€шок в судинах.

2. «нижуЇ ризик онколог≥њ

–есвератрол - сильний антиоксидант, €кий м≥ститьс€ у вин≥. ¬≥н знижуЇ ризик розвитку онколог≥њ, нейтрал≥зуючи в≥льн≥ радикали, €к≥ руйнують кл≥тини, прискорюючи процес стар≥нн€.

3. «м≥цнюЇ ≥мун≥тет

„ервоне ≥ б≥ле вино волод≥ють й ≥ншими корисними властивост€ми, завд€ки €ким допомагають позбутис€ в≥д застуди та ≥нфекц≥йних захворювань леген≥в, зм≥цнюючи орган≥зм в ц≥лому.

4. ѕрискорюЇ метабол≥зм

¬ино може прискорювати метабол≥зм жир≥в ≥, €к насл≥док, запоб≥гати њх накопиченню печ≥нкою. “акож вчен≥ встановили, що вино збер≥гаЇ нервов≥ кл≥тини в≥д руйнуванн€, покращуЇ короткострокову пам'€ть, а в пом≥рних дозах може допомогти запоб≥гти хвороб≥ ѕарк≥нсона ≥ јльцгеймера.

5. јнтидепрессант

як в≥домо, ми любимо вино не т≥льки за його аромат, але ≥ за той настр≥й, €кий воно нам даруЇ. ƒ≥йсно, експерти стверджують, що вино Ї хорошим антидепресантом, допомагаЇ розслабитис€ в к≥нц≥ робочого дн€.  елих червоного або б≥лого вина не дарма з давн≥х час≥в прикрашав столи ≥ був прекрасним доповненн€м до вечер≥ людей ус≥х стан≥в.17.05.2020