як≥ продукти зм≥цн€ть леген≥ в пер≥од пандем≥њ?
як≥ продукти зм≥цн€ть леген≥ в пер≥од пандем≥њ?
як≥ продукти зм≥цн€ть леген≥ в пер≥од пандем≥њ?

“ема нового коронав≥руса, COVID-19, €кий охопив майже всю планету, не сходить з вуст людей. ѕандем≥€ насторожуЇ, примушуючи кожного не просто м≥н€ти спос≥б житт€, а й вчитис€ новим правилам повед≥нки та ≥ншому в≥дношенню до здоров'€.

як в≥домо, коронав≥рус, вт≥м, €к ≥ грип або будь-€ка застуда, робить вразливими леген≥ людини. «наючи про це, ми можемо п≥дтримати стан цього парного органу, щоб протисто€ти в≥русу.

Ѕагато фах≥вц≥в говор€ть, що ≥снуЇ р€д продукт≥в, що п≥дтримують ≥ оздоровлюють леген≥ за рахунок речовин, €к≥ м≥ст€тьс€ в них. ¬ключивши ц≥ продукти в рац≥он, ми допоможемо леген€м стати б≥льш ст≥йкими до впливу небезпечних патогенних орган≥зм≥в.

Ѕ≥лий чай

ƒосл≥дженн€ показали, що б≥лий чай м≥стить величезну к≥льк≥сть антиоксидант≥в пол≥фенол≥в. ¬и€вл€Їтьс€, екстракт б≥лого чаю здатний викликати загибель кл≥тин раку леген≥в.

 ≥в≥

¬≥там≥н —, що м≥ститьс€ в цьому фрукт≥ у велик≥й к≥лькост≥, допомагаЇ зм≥цнити ≥мунну систему ≥ протисто€ти натиску в≥рус≥в ≥ бактер≥й, що вражають дихальн≥ шл€хи ≥ леген≥. ” 100 г к≥в≥ м≥ститьс€ 93 мг в≥там≥ну —.  р≥м того, к≥в≥ м≥стить в≥там≥н ≈, €кий п≥дсилюЇ ефект в≥там≥ну —.

÷ибул€

¬≥домо, що кверцетин ≥ сполуки с≥рки, присутн≥ в цьому продукт≥, робл€ть його природними л≥ками в≥д хвороб леген≥в ≥ дихальних шл€х≥в. ј молодий лук в≥др≥зн€Їтьс€ м'€ким смаком, що дозвол€Ї вживати його у сирому вигл€д≥.

÷икор≥й

≤нул≥н, €ким багатий червоний цикор≥й рад≥кк≥о, - це найб≥льш корисний тип кл≥тковини дл€ зм≥цненн€ кишковоњ м≥кроб≥оти. ѕри здоров≥й флор≥ кишечника ≥мунна система особливо ефективно справл€Їтьс€ з ≥нфекц≥€ми, включаючи легенев≥.

яблука

«г≥дно з досл≥дженн€ми лондонських вчених з ”н≥верситетськоњ кл≥н≥ки —в€того √еорг≥€, дл€ зм≥цненн€ орган≥зму, пол≥пшенн€ легеневоњ функц≥њ, дуже корисно з'њдати одне-два €блука в день. як показують спостереженн€, любител≥ €блук мають б≥льший об'Їм леген≥в. ” €блуках м≥ст€тьс€ кверцетин, флавоноњди, вони мають антиоксидантн≥ та протизапальн≥ властивост≥ ≥ в≥дм≥нно захищають леген≥ в≥д зовн≥шн≥х агресор≥в у вигл€д≥ забрудненого пов≥тр€, алерген≥в, тютюнового диму тощо.

≈вкал≥пт

¬ лист≥ евкал≥пта присутн≥ летк≥ сполуки, €к≥ розчин€ютьс€ в слизов≥й оболонц≥, що п≥двищуЇ ст≥йк≥сть до впливу збудник≥в небезпечних ≥нфекц≥й. «астосуванн€: половину чайноњ ложки сухого лист€ зм≥шати з чашкою води, насто€ти ≥ пити.

«алишайтес€ здоровими!15.04.2020