4 способи позбутис€ в≥д жуйки у волосс≥
4 способи позбутис€ в≥д жуйки у волосс≥
4 способи позбутис€ в≥д жуйки у волосс≥

ƒ≥ти дуже любл€ть жувати жуйки, а пот≥м л≥пити њх на р≥зн≥ поверхн≥ ≥ не т≥льки. „асто жуйка дивним чином ви€вл€Їтьс€ у волосс≥ вашого чада. ¬ит€гти липкий клубок з волосс€ не так просто, не вдаючись до стрижки, але можливо.

1. Ђ«аморожуЇмої

ѕрибрати жувальну гумку з довгого волосс€ можна шл€хом заморожуванн€. ѕасмо з жуйкою опускають п≥д струм≥нь холодноњ води ≥ тримають, поки вона не затверд≥Ї. ѕовинно вистачити 4-5 хвилин. ѕот≥м жуйку акуратно розламують ≥ по частинах вит€гують з волосс€.

“акож можна використовувати кубик льоду, прикладаючи його до жуйку, поки та не замерзне.

2. Ќагр≥ваЇмо

«а допомогою гар€чоњ води або фена також можна позбутис€ в≥д жуйки в волосс≥. јле потр≥бно бути дуже обережним, €кщо дитина маленька ≥ не сидить на м≥сц≥. ѕри цьому батьки повинн≥ розум≥ти, що дл€ д≥тей до 3 рок≥в жуйка не припустима!  оли гумка розплавитьс€ ≥ стане м'€кою п≥д д≥Їю гар€чого пов≥тр€ або води, њњ необх≥дно акуратно ст€гнути, при цьому не висмикнувши волосс€ дитин≥.

3.  ока-кола

¬и, напевно, вже знаЇте, що кока-кола приходить на допомогу в найнеспод≥ван≥ших ситуац≥€х. ¬≥докремлюЇмо потр≥бне пасмо ≥ беремо два ватн≥ тампони, щедро змочених в газованому напоњ. ѕрикладаЇмо на к≥лька хвилин до жуйку з двох стор≥н. ѕ≥д д≥Їю кока-коли жуйка в≥дстане в≥д волосс€ ≥ легко зн≥метьс€. ѕ≥сл€ процедури добре вимийте волосс€ з шампунем.

4. ∆ир

«а допомогою рослинного або оливкового масла також можна зв≥льнити волосс€ в≥д жуйки. ƒобре змаст≥ть гумку маслом ≥ залиште на 2-3 хвилини. ¬≥зьм≥ть зубну щ≥тку з жорсткими щетинками ≥ вич≥суйте гумку. ѕ≥сл€ повного њњ видаленн€ волосс€ необх≥дно розчесати ≥ вимити. « ц≥Їю ж метою можна використовувати масло евкал≥пта або майонез високоњ жирност≥.


12.02.2020