” чому шкода попул€рних сн≥данк≥в?
” чому шкода попул€рних сн≥данк≥в?
” чому шкода попул€рних сн≥данк≥в?

«вичка сн≥дати перед робочим днем ​​Ї не у кожного. ≤ нав≥ть т≥, хто звик насититьс€ з ранку, не завжди вибирають дл€ цього правильн≥ продукти.
ѕ≥сл€ р€ду досл≥джень д≥Їтологи назвали список найпопул€рн≥ших шк≥дливих сн≥данк≥в.

яЇчн€

яЇчн€ - найлегший в приготуванн≥ сн≥данок. јле мало хто хоче думати про те, що €йц€ м≥ст€ть у великих к≥лькост€х небезпечний холестерин.  ожн≥ додатков≥ 300 мг холестерину в денному рац≥он≥ зб≥льшують ризик серцево-судинних захворювань на 17%, а ризик передчасноњ смерт≥ - на 18%. “ак, полегшуючи соб≥ житт€ швидким приготуванн€м €Їчн≥, ми повинн≥ бути готов≥ до того, що рано чи п≥зно будемо проводити цей час в каб≥нетах л≥кар≥в.
 р≥м того, €йц€ нанос€ть шкоду печ≥нц≥. якщо щодн€ вживати по 2-3 €йц€, то це може призвести до неалкогольний жировоњ хвороби печ≥нки в 3,5 рази част≥ше, н≥ж €кщо з'њдати по 2 €йц€ на тиждень.

Ѕутерброди

≤ це блюдо з р€ду економ≥њ часу на приготуванн€ сн≥данку. Ѕулочка або батон, ковбаса та сир - ось ≥ сн≥данок готовий! јле мало хто замислюЇтьс€ про небезпечн≥ насл≥дки таких сн≥данк≥в.
“ак, багато хто вважаЇ, що вз€вши хрусткий хл≥б, вони принесуть користь орган≥зму. —учасний хл≥б в принцип≥ не може бути корисним, так €к напханий х≥м≥Їю, €ка дозвол€Ї хл≥бу не черств≥ти ≥ не покриватис€ цв≥ллю. ћайже вс≥ сьогодн≥шн≥ виробники додають у хл≥б проп≥онат.
якщо ж бутерброд - це все ж Їдине, що ви встигаЇте зробити з ранку, то постарайтес€ хоча б зам≥нити батон на хл≥б з борошна грубого помелу, в €кому Ї хоча б в≥там≥ни, а ковбасу - в≥двареною кур€чою грудкою або €ловичиною. ќбов'€зково додайте св≥ж≥ овоч≥, а ось дешев≥ сири та плавлен≥ сирки краще обходьте стороною.

√лазурован≥ сирки

якщо сир, €кий входить до складу сирк≥в, можна назвати корисним продуктом, то шк≥дливе - все ≥нше: жир, консерванти, емульгатор, глазур. “а й сир в сирках використовують самий жирний (20-26%).
ќсоблива тема - начинки. ўо йде найчаст≥ше в начинку дл€ глазурованих сирк≥в? «гущене молоко або фруктово-€г≥дн≥ наповнювач≥. ¬иробников≥ ц≥ начинки обход€тьс€ в коп≥йки. јле спробуйте пошукати так≥ сирки на полиц€х магазин≥в в розвинених крањнах. Ќе знайдете!

—ух≥ сн≥данки

якщо такий сн≥данок маЇ м≥сце лише к≥лька раз≥в на м≥с€ць, то орган≥зм впораЇтьс€. јле €кщо под≥бна њжа - традиц≥€ у ваш≥й родин≥, тод≥ чекайте неприЇмностей.
ѕласт≥вц≥, що вход€ть до складу сухих сн≥данк≥в, виробл€ютьс€ з використанн€м сильного тиску ≥ при висок≥й температур≥, що руйнуЇ б≥льш≥сть корисних речовин, що м≥ст€тьс€ в злакових. “обто вони стають Ђпорожн≥миї ≥ марними. ƒл€ смаку в пласт≥вц≥ додають цукор ≥ р≥зн≥ жири. ƒ≥т€м така страва взагал≥ протипоказана, а доросл≥ сам≥ повинн≥ усв≥домлювати ризик дл€ здоров'€.
–егул€рне вживанн€ сухих сн≥данк≥в - пр€мий шл€х до цукрового д≥абету. ј ще сух≥ сн≥данки - це ц≥ла таблиц€ ћенделЇЇва, представлена ​​в р≥зноман≥тних розпушувачах, ароматизаторах ≥ регул€торах кислотност≥.
¬ибирайте дл€ сн≥данк≥в т≥льки натуральн≥ продукти, багат≥ в≥там≥нами ≥ кл≥тковиною. ≤деальним сн≥данком д≥Їтологи називають б≥льш р≥дк≥ страви типу молочних каш ≥ суп≥в.11.02.2020