„и може лопнути сечовий м≥хур?
„и може лопнути сечовий м≥хур?
„и може лопнути сечовий м≥хур?

” дитинств≥ мами завжди говор€ть, що терп≥ти не можна, тому що може лопнути сечовий м≥хур. „и так це насправд≥?

„астка правди в цьому зал€куванн≥ Ї. якщо сильно хочетьс€ в туалет, треба йти ≥ не терп≥ти. јле лопнути сечовий м≥хур може з ≥ншоњ причини: в≥д удару, причому в≥н зовс≥м не повинен бути переповненим дл€ цього. јле ≥нш≥ неприЇмност≥ з повним сечовим м≥хуром ц≥лком можуть в≥дбутис€.

≤нфекц≥њ

—еча несе в соб≥ вс≥л€к≥ Ђв≥дходиї життЇд≥€льност≥ орган≥зму - сол≥, кислоти, ам≥ак, бактер≥њ. ≤ €кщо вчасно в≥д них не позбутис€, то ц≥ речовини почнуть накопичуватис€ на ст≥нках сечового м≥хура ≥ в будь-€кий момент можуть викликати запаленн€, наприклад, цистит.

 амен≥ в нирках

якщо у вас вже ув≥йшло в звичку подовгу не ходити в туалет, в сеч≥ накопичуЇтьс€ велика к≥льк≥сть солей, €к≥ поступово випадають в осад ≥ кристал≥зуютьс€, а так €к сечовий м≥хур своЇчасно не зв≥льн€Їтьс€, то новоутворенн€ можуть по сечоводу потрапити в нирки.

ћ≥хурово-сечов≥дний рефлюкс

„асто це захворюванн€ загрожуЇ тим, хто звик затримувати сечу. —початку сеча дос€гаЇ сечовод≥в, а на п≥зн≥х стад≥€х розвитку хвороби проникаЇ в нирки. як результат, нирки страждають ≥ перестають виконувати свою функц≥ю.

ўоб запоб≥гти вс≥м цим неприЇмност€м, необх≥дно навчитис€ слухати св≥й орган≥зм, не зловживати його зд≥бност€ми до в≥дновленн€, так €к з в≥ком вони ≥стотно слабшають. «авжди вчасно спорожн€йте сечовий м≥хур, стежте за г≥г≥Їною, а при виникненн≥ бол≥в звертайтес€ до л≥кар€.


31.10.2018