9 ознак токсин≥в в орган≥зм≥
9 ознак токсин≥в в орган≥зм≥

Ѕагато людей намагаютьс€ вести здоровий спос≥б житт€ ≥ правильно харчуватис€, щоб не допустити накопиченн€ токсин≥в в орган≥зм≥. јле, на жаль, в сучасному св≥т≥, нав≥ть при вс≥х наших старанн€х, уникнути забрудненн€ орган≥зму шлаками практично неможливо, так €к вони м≥ститис€ в њж≥, вод≥ та пов≥тр≥. ÷е негативно позначаЇтьс€ на стан≥ здоров'€.

ѕрирода навчила наш≥ вид≥льн≥ органи стимулювати виведенн€ токсин≥в з орган≥зму, але часто вони так перевантажен≥ в≥д переробки шк≥дливоњ ​​њж≥, €ку ми вживаЇмо, що не справл€ютьс€ з≥ своЇю функц≥Їю в повному обс€з≥.

«розум≥ти в≥дразу, що орган≥зм перенасичений токсинами, складно. јле Ї де€к≥ ознаки, €к≥ вказують на ≥нтоксикац≥ю.

1. ѕост≥йна втома

Ќав≥ть €кщо ваш сон триваЇ належних 8 годин, орган≥зм, намагаючись позбутис€ в≥д токсин≥в, що накопичилис€, в≥дпов≥даЇ нам втомою.

¬тома, сонлив≥сть, труднощ≥ з концентрац≥Їю - цих ознак достатньо дл€ того, щоб зрозум≥ти, що орган≥зм перевантажений токсинами.

2. ѕост≥йний наб≥р ваги

ƒл€ багатьох людей схуднути - непросте завданн€ нав≥ть при додержанн≥ збалансованоњ д≥Їти ≥ виконанн≥ ф≥зичних вправ. якщо вага продовжуЇ наростати, незважаючи н≥ на що, можливо, це пов'€зано з гормональним дисбалансом. «айва вага може бути пов'€зана з багатьма факторами, в тому числ≥ ≥ з високим р≥внем токсин≥в в орган≥зм≥.

3. «апори

 ишечник - один з основних канал≥в вид≥ленн€ токсин≥в з орган≥зму. якщо ви часто страждаЇте в≥д запор≥в, то це €вна ознака ≥нтоксикац≥њ. ¬они можуть викликати запаленн€ ≥ складност≥ з засвоЇнн€м поживних речовин.

4. ѕроблемна шк≥ра

Ўк≥ра - це дзеркало нашого орган≥зму. Ќа€вн≥сть акне, висипу, алерг≥чних реакц≥й - €вна ознака того, що р≥вень токсин≥в перевищено. “акож можуть з'€вл€тис€ набр€ки, темн≥ кола п≥д очима, загостренн€ екземи та псор≥азу.

5. ѕ≥двищена температура т≥ла

÷ей симптом часто пов'€заний з ≥нтоксикац≥Їю печ≥нки. ѕ≥двищена п≥тлив≥сть говорить про те, що печ≥нка намагаЇтьс€ вивести токсини з орган≥зму через шк≥ру.

6. „астий головний б≥ль

Ќакопичуючись в кров≥, токсини шкод€ть нервов≥й систем≥ ≥ викликають негативн≥ реакц≥њ, в тому числ≥ ≥ пост≥йн≥ головн≥ бол≥. Ќервов≥ тканини дуже чутлив≥ до токсин≥в, тому реагують болем.

7. ∆ир в област≥ тал≥њ

÷е пов'€зано з тим, що токсини впливають на р≥вень глюкози ≥ холестерину в кров≥, а також зб≥льшують жиров≥ в≥дкладенн€ в област≥ живота.

8. ЌеприЇмний запах з рота

Ќав≥ть €кщо ви регул€рно ≥ ретельно чистите зуби, поганий запах може бути пов'€заний з проблемами травленн€ ≥ накопиченн€м токсин≥в у печ≥нц≥. “оксини зм≥нюють стан шлунково-кишкового тракту ≥ спри€ють накопиченню бактер≥й в порожнин≥ рота, на зубах ≥ €снах.

Ќадлишок токсин≥в в кров≥ також виражаЇтьс€ жовтим нальотом на €зику, €кий теж може мати неприЇмний запах.

9.  амен≥ в жовчному м≥хур≥

якщо у вас ви€влен≥ камен≥ в жовчному м≥хур≥, це також може бути пов'€зано з п≥двищеним вм≥стом токсин≥в в жовч≥. ѕеч≥нка може почати вив≥льн€ти жовч в жовчний м≥хур, що веде до закупорки проток ≥ утворенн€ камен≥в.

якщо вам знайом≥ описан≥ симптоми, припин€йте харчуватис€ нап≥вфабрикатами, зб≥льшуйте в рац≥он≥ к≥льк≥сть води, фрукт≥в ≥ овоч≥в.  орисно пройти очищувальну д≥Їту.