ористь лактобактер≥й дл€ д≥тей
 ористь лактобактер≥й дл€ д≥тей
 ористь лактобактер≥й дл€ д≥тей

¬ наш≥ дн≥ не так просто знайти дитину з досконалою ≥мунною системою. ѕричина в тому, що на етап≥ формуванн€ ≥мун≥тет часто може давати збоњ.

“акож ≥снуЇ ц≥лий р€д ≥нших фактор≥в, що негативно впливають на ≥мун≥тет: недоношен≥сть, штучне вигодовуванн€, антиб≥отикотерап≥€, деф≥циту в≥там≥н≥в (особливо C, A, D).

¬нос€ть вою лепту також част≥ запори ≥ проноси, харчов≥ алерг≥њ, екземи. „исленн≥ вчен≥ досл≥дженн€ довели, що б≥льш≥сть чинник≥в зниженн€ ≥мунноњ функц≥њ в т≥й чи ≥нш≥й м≥р≥ пов'€зан≥ з функц≥€ми кишечника.

÷ьому знайшли €к м≥н≥мум одне лог≥чне по€сненн€: л≥мфоњдна тканина, асоц≥йована з кишечником, становить не менше 70% ≥мунноњ системи, а значить ≥ част≥ порушенн€ в робот≥ кишечника у д≥тей неминуче позначаютьс€ на њхньому ≥мун≥тет≥.

¬чен≥ також встановили зв'€зок м≥ж станом м≥крофлори кишечника та ≥мун≥тетом.

÷е викликаЇ питанн€ нормал≥зац≥њ балансу кишковоњ м≥крофлори, €к≥й можна домогтис€ за допомогою прийому проб≥отичних добавок або продукт≥в, що м≥ст€ть культури лактобактер≥й (молочнокисл≥ орган≥зми).

ѕравильний виб≥р проб≥отика дл€ дитини гарантуЇ зб≥льшенн€ оп≥рност≥ орган≥зму ≥нфекц≥€м, зменшуЇ схильн≥сть до розвитку алерг≥њ, забезпечуЇ зменшенн€ алерг≥зац≥њ. “ак≥ властивост≥ притаманн≥ лактобактер≥€м. ’оча позитивн≥ властивост≥ на кишковий ≥мун≥тет надають й ≥нш≥ м≥кроорган≥зми - б≥ф≥добактр≥≥.

ѕроконсультруйтесь з пед≥атром, €кий призначить дл€ вашого малюка прийн€тн≥ добавки проб≥отик≥в. “акож не ≥гноруйте в дит€чому рац≥он≥ так≥ кисломолочн≥ продукти €к йогурт, кеф≥р, сир, р€жанка та ≥н.19.07.2018