як≥ пози перед комп'ютером найнебезпечн≥ш≥?
як≥ пози перед комп'ютером найнебезпечн≥ш≥?
як≥ пози перед комп'ютером найнебезпечн≥ш≥?

¬ останн≥ роки б≥льшу частину свого часу багато хто з нас провод€ть за комп'ютером. „и замислювалис€ ви, що поза, в €к≥й ви сидите за комп'ютером, так чи ≥накше впливаЇ на ваше здоров'€?

ѕоза Ђнога на ногуї взагал≥ вважаЇтьс€ одн≥Їю з найб≥льш шк≥дливих. ¬ той же час це улюблена поза м≥льйон≥в людей, що сид€ть за комп'ютером по всьому св≥ту. Ћ≥кар≥ вважають њњ вкрай небезпечною дл€ орган≥зму. —права в тому, що закиданн€ ноги на ногу зб≥льшуЇ навантаженн€ на крижово-клубов≥ зчленуванн€ ≥ хребет. “≥, хто часто сидить в так≥й поз≥, рано чи п≥зно стикаютьс€ з артрозом, тромбозом, застоЇм кров≥ в област≥ малого тазу.

“акож ц€ поза вкрай небезпечна дл€ вен ≥ судин, так €к спри€Ї порушенню кровооб≥гу ≥ л≥мфооб≥гу, розвитку варикозного розширенн€ вен.

«≥гнута спина над комп'ютером. ћайже вс≥ люди, €к≥ сид€ть за комп'ютером, сутул€тьс€. «годом њх шийний ≥ поперековий в≥дд≥ли з часом починають в≥дчувати п≥двищене навантаженн€, при цьому в≥дбуваЇтьс€ здавленн€ леген≥в ≥ орган≥в черевноњ порожнини.

ѕри довгому сид≥нн≥ в неправильн≥й постав≥ розвиваЇтьс€ скол≥озне викривленн€ хребта, що веде до бол≥в в серц≥ ≥ нав≥ть до кровопостачанню мозку.

Ћюди, €к≥ регул€рно приймають таке положенн€ т≥ла, ви€вл€ютьс€ схильними до по€ви геморою, простатиту, гастриту, хвороб леген≥в.