акао ви€вивс€ супер-антиоксидантом!
 акао ви€вивс€ супер-антиоксидантом!
  акао ви€вивс€ супер-антиоксидантом!

„и часто ми вживаЇмо продукти одночасно смачн≥ ≥ корисн≥? Ќещодавно д≥Їтологи в≥днесли улюблений багатьма какао саме до таких напоњв. як ви€вилос€, какао може не т≥льки порадувати своњм ароматом, але ≥ нейтрал≥зувати в орган≥зм≥ шк≥длив≥ речовини, так≥ €к в≥льн≥ радикали.

Ќапоњ-антиоксиданти упов≥льнюють процес стар≥нн€, а також знижують ризик захвор≥ти серцево-судинними ≥ онколог≥чними захворюванн€ми.  акао м≥стить ≥ алкалоњди, але не кофењн, €к у кави, а б≥льш щадний теобром≥н. ÷€ речовина стимулюЇ серцево-судинну ≥ дихальну систему ≥ майже не зач≥паЇ роботу нервовоњ. « ц≥Їњ причини какао можуть пити нав≥ть т≥, кому протипоказана кава. “акож какао корисний при бронх≥альн≥й астм≥ ≥ не шкодить емал≥ зуб≥в, на в≥дм≥ну в≥д кави.

 акао м≥стить неймов≥рно корисний п≥гмент - мелан≥н, дуже необх≥дний нашому орган≥зму. ¬≥н захищаЇ шк≥ру в≥д ≥нфрачервоних ≥ ультраф≥олетових промен≥в, в≥д оп≥к≥в ≥ перегр≥ву, особливо в спекотну погоду.

ўе один ц≥кавий факт: какао, незважаючи на б≥льш високу, н≥ж у кави або чаю калор≥йн≥сть, не призводить до ожир≥нн€. ¬се тому, що какао поживний ≥ швидше призводить до насиченн€ ≥ вгамуванн€ голоду, њсти п≥сл€ нього вже не захочетьс€. ƒ≥ти п≥сл€ чашки какао на сн≥данок в≥дчувають сит≥сть ще 2-3 години.

≈ксперти знайшли у какао ще й так≥ властивост≥, €к стимул€ц≥€ розумовоњ д≥€льност≥, п≥дтриманн€ ф≥зичноњ активност≥, зн€тт€ депрес≥њ ≥ т. п.

як бачите, какао можна без побоюванн€, а нав≥ть з великою користю дл€ здоров'€, вживати, €к дорослим, так ≥ д≥т€м. ќсобливо гарний його смак ≥ аромат в товстост≥нних фарфорових чашках.


15.05.2018