ћедитац≥€ - зупинка у повс€кденн≥й гонц≥
ћедитац≥€ - зупинка у повс€кденн≥й гонц≥
ћедитац≥€ - зупинка у повс€кденн≥й гонц≥
 Ќаше житт€ схоже на швидк≥сний пот€г. ћи пост≥йно посп≥шаЇмо, в результат≥ конкуруючи з собою. Ѕагатьох сучасних людей пересл≥дуЇ пост≥йне почутт€ необх≥дност≥ зробити тис€чу речей за короткий час. јле на вс≥ справи часу вистачити не може, €к би ми не старалис€. ” п≥дсумку ми заган€Їмо сам≥ себе, в≥дчуваЇмо не просто в≥дчутт€ втоми, але часто депрес≥ю ≥ нав≥ть хвороби.

ƒопомогти зробити перепочинок в ц≥й гонц≥ допоможе в≥дома прот€гом стол≥ть медитац≥€. ћедитац≥€ - це комплекс багатьох речей, одн≥Їю з €ких Ї вс≥м необх≥дне розслабленн€.

як же використовувати медитац≥ю в суЇт≥ повс€кденного житт€?

Ћегше ≥ прост≥ше всього розслабитис€ на природ≥, коли ви €к би зливаЇтьс€ з нею ≥ н≥що не в≥двол≥каЇ в≥д в≥дпочинку. јле нас оточуЇ найчаст≥ше м≥ський шум, маса ≥нформац≥њ, €ка перевантажуЇ наш мозок ≥ псих≥ку. ¬ результат≥ ми знову стаЇмо напруженими.

якщо вам випало п'€ть хвилин залишитис€ на самот≥, спробуйте використати њх з користю дл€ себе. —€дьте в зручне дл€ вас м≥сце, не важливо в €кому положенн≥, головне - комфортно. «акрийте оч≥ ≥ спробуйте розслабитис€. ¬аш≥ плеч≥ на початку можуть бути напружен≥, але поступово вони почнуть розслабл€тис€, не зациклюйтес€ на цьому. ƒуже складно н≥ про що не думати. ћи не в силах зупинити д≥ю розуму, тому не намагайтес€ це робити, не направл€йте думки, нехай течуть, €к њм заманетьс€, а ви просто спостер≥гайте за образами вашоњ св≥домост≥.

ћета такоњ медитац≥њ - дати вам м≥сце дл€ в≥дпочинку. –озслабленн€ прийде за напругою, тому ви можете розслабитис€, коли захочете, так €к напружен≥ ми майже завжди. ÷е необх≥дно дл€ розуму. ѕостарайтес€ збер≥гати цей стан €к можна довше. –озслабтес€ ≥ н≥ про що не думайте, при цьому зосередьте свою увагу на соб≥, на кожн≥й частин≥ вашого т≥ла, так €к у нього Ї теж голос. ўоб ви не в≥дчули, не чин≥ть оп≥р, просто спостер≥гайте ≥ осмислюйте.  ожен шерех, запах - все це т≥льки за вас.

« кожною такою медитац≥Їю ви будете почувати себе краще. як т≥льки ви встановите зв'€зок з собою, то в≥дчуЇте благодать бутт€. ≤ чим част≥ше ви будете медитувати, тим б≥льше розслабленими ≥ наповненими будете в≥дчувати себе.


24.04.2018