” чому небезпека повторного кип'€т≥нн€ води?
” чому небезпека повторного кип'€т≥нн€ води?
 ” чому небезпека повторного кип'€т≥нн€ води?

¬ода - джерело житт€, вона становить 80% орган≥зму людини. —аме тому до €кост≥ води ми повинн≥ застосовувати найжорстк≥ш≥ вимоги.

ќднак вода, €ка надходить в наш≥ будинки по систем≥ водопостачанн€, несе в соб≥ не т≥льки корисн≥, але ≥ небезпечн≥ елементи, так≥ €к хлор, р≥зн≥ важк≥ з'Їднанн€ ≥ дом≥шки, з багатьма з €ких не справл€ютьс€ нав≥ть найсучасн≥ш≥ ф≥льтри. Ќе в≥др≥зн€ютьс€ особливою чистотою ≥ п≥дземн≥ джерельн≥ води в нин≥шн≥х умовах забрудненн€ грунт≥в.

¬иходить, що знезаразити воду можна лише звичайним способом кип'€т≥нн€. ѕри цьому знищуЇтьс€ безл≥ч бактер≥й, знижуЇтьс€ вм≥ст хлору, а вода стаЇ м'€кшою. ” той же час численн≥ досл≥дженн€ показали, що при такому способ≥ обробки води не зникають важк≥ метали, а окрем≥ частинки хлору можуть вступати в контакт з ≥ншими елементами, перетворюючи њх в небезпечн≥ речовини.

Ѕагато хто вдаЇтьс€ до багаторазового кип'€т≥нн€ води, особливо це практикуЇтьс€ в оф≥сах ≥ на п≥дприЇмствах п≥д час об≥ду. јле в таких випадках концентрац≥€ цих небезпечних сполук зб≥льшуЇтьс€ з кожним разом, а частка корисних з'Їднань кисню зводитьс€ до м≥н≥муму. “ак ми своњми руками Ђживуї воду перетворюЇмо на Ђмертвуї. Ќе л≥нуйтес€ пом≥н€ти воду в чайнику кожен раз при кип'€т≥нн≥, чим збережете здоров'€ соб≥ ≥ близьким!06.03.2018