5 ознак стар≥ючоњ шк≥ри
5 ознак стар≥ючоњ шк≥ри

якщо ви думаЇте, що ваш в≥к видають т≥льки зморшки на обличч≥, то глибоко помил€Їтес€. ≤снуЇ €к м≥н≥мум п'€ть ≥нших ознак стар≥нн€, €к≥ вказують, що ваша шк≥ра вже не вигл€даЇ молодою ≥ здоровою.

—уха шк≥ра (анем≥€)

—ух≥сть шк≥ри ≥ волосс€ - одна з головних ознак зал≥зодеф≥цитноњ анем≥њ. якщо ж ви додали в рац≥он продукти, що м≥ст€ть зал≥зо, а ситуац≥€ не зм≥нюЇтьс€, вам необх≥дно проконсультуватис€ з л≥карем. ƒопоможе ≥ курс в≥там≥н≥в з вм≥стом цинку, зал≥за ≥ м≥д≥, €к≥ додадуть шк≥р≥ с€йва ≥ здоров'€.

ѕопел€стий в≥дт≥нок шк≥ри (омертв≥л≥ кл≥тини)

 ожен день ми втрачаЇмо близько м≥льйона кл≥тин ≥ €кщо н≥€к не впливати на цей процес, то кол≥р обличч€ прийме попел€стий в≥дт≥нок. —аме тому косметологи рад€ть використовувати дел≥катний скраб к≥лька раз≥в на тиждень (з цукром або маслом жожоба). “ривалого ефекту можна домогтис€ за допомогою спец≥альноњ процедури м≥кродермабраз≥њ.

Ѕл≥д≥сть ≥ с≥р≥сть шк≥ри (стрес)

ѕ≥д час сильного нервового напруженн€ кров не надходить в достатн≥й к≥лькост≥ в голову, а пр€муЇ до ≥нших життЇво важливих орган≥в, що ≥ призводить до нездорового кольору обличч€. ”никнути цього допоможе легкий масаж обличч€ п≥д час вмиванн€.

«неводненн€ шк≥ри (неправильний догл€д, в≥ков≥ зм≥ни)

¬ результат≥ зневодненн€ шк≥ра вигл€даЇ тьм€ною ≥ тонкою. ¬ цьому випадку допоможе косметика з г≥алуроновою кислотою, €ку необх≥дно акуратно вбивати в шк≥ру пальц€ми. “акож не забувайте про щоденний питний режим.

∆ирн≥сть ≥ велик≥ пори (гормональний дисбаланс)

—качки гормон≥в завжди позначаютьс€ на стан≥ шк≥ри. “ак, коли р≥вень естроген≥в знижуЇтьс€, шк≥ра стаЇ жирною, а пори розширюютьс€.  орисно використовувати глин€н≥ маски, €к≥ допомагають позбутис€ в≥д зайвого жиру ≥ звужують пори.  р≥м того, не забудьте звернутис€ до г≥неколога або ендокринолога, щоб з'€сувати причину гормонального дисбалансу.