як уникнути загрози розвитку д≥абету?
як уникнути загрози розвитку д≥абету?
як уникнути загрози розвитку д≥абету?

ƒ≥абет 2-го типу - одне з найпоширен≥ших захворювань людства. ќсобливо це турбуЇ тих, чий р≥вень глюкози вранц≥ натщесерце п≥дходить до верхньоњ меж≥ норми. ≤ часто такий стан, названий л≥кар€ми Ђпред≥абетї, призводить до повноц≥нноњ хвороби. якщо ж ви вже з≥ткнулис€ з такою проблемою, не варто впадати у в≥дчай, а краще встановити дл€ себе де€к≥ правила, виконанн€ €ких допоможе нормал≥зувати метабол≥зм глюкози ≥ уникнути небезпечноњ хвороби.

≈фективн≥сть новоњ проф≥лактичноњ методики щодо зм≥ни способу житт€ пац≥Їнт≥в з пред≥абетом, була доведена вченими на практиц≥.

1. ўодн€ включайте в рац≥он овоч≥ та фрукти. Ќайб≥льшим проф≥лактичним ефектом в≥дносно ц≥Їњ форми хвороби волод≥ють шпинат, звичайний салат, броккол≥, кал≥, б≥локачанна капуста.

2. ѕовн≥стю в≥дмовтес€ в≥д вживанн€ солодких газованих напоњв, €к≥ особливо небезпечн≥ дл€ людей з пред≥абетом.

3. —корочуЇ ризик переходу пред≥абету в повноц≥нний д≥абет скороченн€ вживанн€ продукт≥в з високим гл≥кем≥чним ≥ндексом. ћаютьс€ на уваз≥ так≥ продукти, €к б≥лий хл≥б, здобна вип≥чка, картопл€, рис, кукурудз€н≥ пласт≥вц≥ - вони призвод€ть до стрибк≥в р≥вн€ глюкози в кров≥ у людей з пред≥абетом.

4. «а умови в≥дсутност≥ протипоказань з боку шлунково-кишкового тракту ≥ серцево-судинноњ системи, пац≥Їнтам з пред≥абетом корисно щодн€ випивати 2-3 чашки натуральноњ кави.

23.10.17