ўо заважаЇ орган≥зму в≥дпочити вдома?
ўо заважаЇ орган≥зму в≥дпочити вдома?
ўо заважаЇ орган≥зму в≥дпочити вдома?
Ќаш будинок - це обитель, притулок, в загальному наша фортец€, де п≥сл€ роботи хочетьс€ сховатис€ в≥д суЇти ≥ в≥дпочити. ќднак часто ми сам≥ не п≥дозрюЇмо, що багато речей в нашому будинку змушують почувати нас втомленими.

ѕост≥йний безлад у будинку тримаЇ мозок в напруз≥, що викликаЇ перманентний стрес (нав≥ть такий малопом≥тний) ≥ призводить до нервового виснаженн€ ≥ в≥дчутт€ в≥чноњ втоми. “аким чином, прибиранн€ повинно стати звичкою. —пробуйте раз ≥ зрозум≥Їте, €к це розслабл€Ї.

Ѕлакитн≥ ст≥ни, зг≥дно з результатами американського досл≥дженн€, здатн≥ спов≥льнювати серцевий ритм ≥ знижувати серцевий тиск. “ому блакитний фон змушуЇ нас в≥дчувати сонлив≥сть, нав≥ть €кщо ми цього не усв≥домлюЇмо.

“елев≥зор, а точн≥ше звичка засинати п≥д його звук через д≥апазон видимого випром≥нюванн€, пригн≥чуЇ виробленн€ мелатон≥ну, гормону-регул€тора добових ритм≥в, що в≥дпов≥даЇ за здорове стомленн€ ≥ сон. ¬ результат≥ сам сон стаЇ обривчастим ≥ кожен ранок починаЇтьс€ з втоми.

«авжди опущен≥ жалюз≥ ≥ щ≥льн≥ штори допоможуть орган≥зму лише вноч≥, але вдень ​​необх≥дно пост≥йно тримати в≥кна в≥дкритими - це не змусить орган≥зм в≥дчувати втому пост≥йно.

“акож прохолодна температура в будинку змушуЇ орган≥зм в≥дчувати сонлив≥сть. “ому краще охолоджувати т≥льки спальню ≥ т≥льки незадовго до сну.

05.10.17