3 напою в≥д недоумства
3 напою в≥д недоумства

як в≥домо, число л≥тн≥х людей в св≥т≥ пост≥йно зростаЇ, в≥дпов≥дно част≥шають випадки деменц≥њ - старечого недоумства. ≈фективних л≥к≥в в≥д ц≥Їњ хвороби вчен≥, на жаль, поки що не знайшли.

Ќа сьогодн≥шн≥й день симптоми деменц≥њ, в тому числ≥ хвороби јльцгеймера, ви€вл€ють у кожного шостого жител€ планети у в≥ц≥ старше 70 рок≥в. јле так €к д≥Ївих метод≥в л≥куванн€ деменц≥њ поки не створено, велике значенн€ набуваЇ њњ проф≥лактика.

¬чен≥ з Ѕр≥стол€ стверджують, що ймов≥рн≥сть деменц≥њ можна знизити, €кщо щодн€ вживати доступн≥, смачн≥ ≥ корисн≥ напоњ.

1. ¬ода

Ќайпрост≥ший ≥ найдоступн≥ший зас≥б, на думку вчених, важливий дл€ п≥дтриманн€ водного балансу орган≥зму на належному р≥вн≥, спри€Ї пол≥пшенню функц≥й мозку. ¬и€вл€Їтьс€, короткочасне зневодненн€ орган≥зму всього на 1% призводить до пог≥ршенн€ когн≥тивних функц≥й (слабшаЇ пам'€ть, лог≥чне мисленн€, здатн≥сть до засвоЇнн€ новоњ ≥нформац≥њ) на 5%. јле ще б≥льш небезпечне тривале зневодненн€, так €к воно призводить до зменшенн€ обс€гу мозку ≥ в≥дпов≥дно ст≥йкого зниженн€ ≥нтелекту.

2. «елений чай

«а за€вою вчених, регул€рне вживанн€ зеленого чаю людьми старше 65 рок≥в веде до зниженн€ ризику розвитку деменц≥њ на 50%. …мов≥рно, такий ефект створюЇ високий вм≥ст антиоксидант≥в в зеленому чањ.

3.  ава латте з куркумою

¬и€вл€Їтьс€, цей нап≥й не просто став попул€рним через св≥й смак.  ава з молоком ≥ куркумою також значно знижуЇ ризик розвитку деменц≥њ.  орисний ефект в даному випадку забезпечуЇ куркум≥н, основний компонент сх≥дноњ приправи.

05.10.17