„им небезпечн≥ насичен≥ жири дл€ суглоб≥в?
„им небезпечн≥ насичен≥ жири дл€ суглоб≥в?
„им небезпечн≥ насичен≥ жири дл€ суглоб≥в?

Ўкоду ≥ небезпеку насичених жир≥в довело чергове досл≥дженн€: вони негативно впливають на стан суглоб≥в, викликаючи розвиток остеоартроз-под≥бн≥ порушенн€ њх структур.

ѕ≥сл€ того €к американськ≥ досл≥дники ви€вили, що насичен≥ жири видозм≥нюють хр€щову тканину, зокрема, хр€щ≥, що несуть основне навантаженн€ (в тазостегнових ≥ кол≥нних суглобах), ц≥ речовини Ї головними п≥дозрюваними, що провокують розвиток остеоартрозу.

¬чен≥ вивчили вплив на стан суглоб≥в д≥Їт, багатих р≥зноман≥тними насиченими жирними кислотами - €к правило, вони м≥ст€тьс€ в таких продуктах, €к кокосове або пальмове масло, в тваринних жирах. ƒосл≥дники звернули увагу ≥ на Ђшвидк≥ї вуглеводи, оск≥льки рац≥он з високим вм≥стом насичених жир≥в ≥ простих вуглевод≥в вважаЇтьс€ найшк≥длив≥шим дл€ здоров'€.

–езультати цього досл≥дженн€ вказують на те, що под≥бна д≥Їта дуже схожа з початком розвитку остеоартрозу. «окрема, д≥Їта, що м≥стить прост≥ вуглеводи з 20% вм≥стом насичених жир≥в, викликаЇ зм≥ни в кол≥нних суглобах, под≥бно до того, що в≥дбуваЇтьс€ при остеоартроз≥. Ќасичен≥ жирн≥ кислоти зм≥нюють метабол≥зм хр€щовоњ тканини, що, в свою чергу, послаблюЇ хр€щ, робл€чи його б≥льш уразливим до пошкоджень. ÷е веде до розвитку початкових симптом≥в остеоартрозу та болю внасл≥док втрати амортизуючого ефекту хр€ща.

¬чен≥ запропонували вих≥д: виключити або зам≥нити традиц≥йн≥ дл€ зах≥дноњ д≥Їти нутр≥Їнти, а саме, лаур≥нову кислоту, отриману з кокосового масла, пальм≥тинову або стеаринову кислоти з пальмового масла, так €к вони здатн≥ ≥н≥ц≥ювати розвиток €к метабол≥чного синдрому, так ≥ остеоартрозу. Ѕ≥льш ранн≥ досл≥дженн€ показали, що спов≥льнити прогресуванн€ пошкодженн€ суглоб≥в допоможуть антиоксиданти ≥ препарати, що знижують р≥вень холестерину.

25.09.17