як забезпечити орган≥зм йодом?
як забезпечити орган≥зм йодом?
як забезпечити орган≥зм йодом?

ћорськ≥ продукти - практично Їдиний спос≥б забезпечити орган≥зм необх≥дною к≥льк≥стю йоду. “еритор≥ально наша крањна в≥дноситьс€ до такоњ ендем≥чноњ зони, де вм≥ст йоду у вод≥ та грунт≥ занадто малий. “ому ≥ в продуктах харчуванн€ рослинного походженн€ йоду не завжди достатньо. Ѕагато хто намагаЇтьс€ компенсувати цей недол≥к за допомогою йодованоњ сол≥. јле вона маЇ властив≥сть втрачати йод, збер≥гаючись у в≥дкрит≥й с≥льниц≥ ≥ в негерметичних упаковках всього за 3 дн≥!

ѕро необх≥дн≥сть орган≥зму йоду знають вс≥. “ак, гормони щитовидки, в склад≥ €ких м≥ститьс€ йод, безпосередньо пов'€зан≥ ≥з зайвою вагою - вони регулюють швидк≥сть обм≥нних процес≥в в орган≥зм≥. ѕри њх нестач≥ метабол≥зм спов≥льнюЇтьс€, з'€вл€Їтьс€ маса симптом≥в, що пог≥ршують самопочутт€ (слабк≥сть, стомлюван≥сть), а також ≥ зайв≥ к≥лограми.

ўоденна норма йоду дл€ дорослих - 150 мг йоду. ƒл€ ваг≥тних ≥ годуючих ж≥нок - 200 мг.

 орисно знати ≥ про те, що йод примхливий, в≥н маЇ властив≥сть швидко випаруютьс€ з продукт≥в харчуванн€. “ак, при готуванн≥ страв на сильному вогн≥ втрачаЇтьс€ до 40% м≥кроелемента. јле не варто м≥н€ти рибу на настойку йоду - в одн≥й крапл≥ м≥ститьс€ його м≥с€чна к≥льк≥сть! …одом не можна запастис€ про запас, при великих його к≥лькост€х в≥н не т≥льки виведетьс€ з орган≥зму, але може викликати симптоми передозуванн€.

‘армацевти розробили спец≥альн≥ препарати, призначен≥ дл€ компенсац≥њ йоду.

ѕродукти, в €ких йоду м≥ститьс€ найб≥льше (на 100 г):

  • риб'€чий жир - 700 мг,

  • - морська капуста (250 мг),

  • - солоний лосось (200 мг),

  • - креветки (180 мг),

  • - оселедець (52 мг).

23.09.17