¬нутр≥шн≥й голос: друг чи д≥агноз?
¬нутр≥шн≥й голос: друг чи д≥агноз?
¬нутр≥шн≥й голос: друг чи д≥агноз?

’очете в≥рте, хочете - н≥, але близько 40% людей в €кийсь момент свого житт€ чують внутр≥шн≥й голос. ѕсих≥атри стверджують, що в б≥льшост≥ випадк≥в це не в≥дпов≥даЇ €комусь псих≥чному д≥агнозу.

ƒе€ких людей з психозами цей внутр≥шн≥й голос Ђд≥стаЇї. ўоб по€снити, чому так в≥дбуваЇтьс€, псих≥атри вир≥шили звернутис€ до ... екстрасенс≥в. « ц≥Їю метою л≥кар≥ привели до екстрасенс≥в своњх пац≥Їнт≥в, €к≥ чули голоси, але у них не д≥агностований жодний псих≥чний розлад.

‘ах≥вц≥ в област≥ псих≥атр≥њ вивчали групу людей, €к≥ щодн€ отримували Ђауд≥опов≥домленн€ї в≥д потойб≥чних сил, тобто €сночуючих екстрасенс≥в.

≈ксперти ви€вили, що Ђголосиї цих ос≥б багато в чому схож≥ на т≥, про €к≥ пов≥домили особи, €к≥ страждають на шизофрен≥ю. ¬≥дм≥нн≥сть була лише в тому, що екстрасенси сприймали внутр≥шн≥ голоси €к позитивн≥, €к корисний досв≥д, €ким можна керувати.

‘ах≥вц≥, розум≥ючи всю незвичн≥сть свого досл≥дженн€, впевнен≥, що масштабн≥ складн≥ проблеми часто вимагають творчого п≥дходу. ј вивченн€ екстрасенс≥в через призму слухових галюцинац≥й може дати важливу ≥нформац≥ю ≥ зрозум≥ти, чому вони комфортно себе почувають ≥ не вимагають псих≥атричноњ допомоги.

20.09.17