4 ознаки сили вол≥
4 ознаки сили вол≥

™ люди, €к≥ захоплюють своЇю силою вол≥. «авд€ки њй вони домагаютьс€ великих висот в кар'Їр≥, в стосунках ≥ взагал≥ вражають своњми мужн≥ми вчинками.

якост≥, властив≥ сильним духом люд€м, вид≥лив американський психолог ≈мм≥ ћор≥н.

1. ¬ольов≥ люди не витрачають час на жал≥сть до себе. ѕсихолог стверджуЇ, що почутт€ жалост≥ веде до саморуйнуванн€. ÷е негативна емоц≥€, €ка забираЇ час ≥ руйнуЇ стосунки. ¬ир≥шити цю проблему можна, почавши ц≥нувати те, що у вас вже Ї: скарги потр≥бно зм≥нити вд€чн≥стю.

2. Ћюдина з великою силою вол≥ н≥коли не дозволить комусь дом≥нувати над собою. —ильна людина знаЇ, що повинна посто€ти за себе сама кожен раз, коли це потр≥бно. якщо ж ≥нш≥ люди керують нашими д≥€ми, то саме в њхн≥х руках наш усп≥х ≥ нав≥ть наша самооц≥нка. ¬ажливо дос€гати своЇњ мети.

3. ¬ольов≥ люди не бо€тьс€ зм≥н. „им б≥льше уникати зм≥н, тим б≥льше труднощ≥в накопичуЇтьс€ в житт≥, а це зб≥льшуЇ шанси на те, що хтось об≥йде вас.

4. Ћюди з сильною волею не фокусуютьс€ на речах, €к≥ не п≥двладн≥ њх контролю. «вичайно, тримати все п≥д контролем приЇмно, але ≥люз≥€, що ви можете контролювати абсолютно все, заведе в глухий кут ≥ створить проблеми.  р≥м того, звичка все тримати п≥д контролем - це звичайний про€в тривожност≥. «а порадою психолога, щоб знизити про€ви стресу ≥ п≥двищити €к≥сть житт€, не варто фокусуватис€ на тому, що не п≥ддаЇтьс€ контролю.

19.09.17