„им годувати д≥тей, щоб вони краще вчилис€?
„им годувати д≥тей, щоб вони краще вчилис€?
„им годувати д≥тей, щоб вони краще вчилис€?

’очете, щоб ваш≥ д≥ти приносили хорош≥ оц≥нки - збагат≥ть њх рац≥он продуктами з жирними кислотами!

¬и€вл€Їтьс€, жирн≥ кислоти покращують розвиток де€ких моторних навичок, таких €к письмо.

ƒосл≥дженн€ показало, що вживанн€ в њжу жирних кислот п≥двищувало р≥вень уваги, запам'€товуванн€ ≥ здатност≥ до концентрац≥њ.

” досл≥дженн≥ вз€ла участь група д≥тей, серед €ких був проведений тест дл€ ви€вленн€ впливу вживанн€ продукт≥в фаст-фуду ≥ солодкоњ газованоњ води на розумов≥ зд≥бност≥. ѕот≥м ц≥й груп≥ д≥тей у в≥ц≥ 8-13 рок≥в запропонували вживати менше фаст-фуду ≥ газованоњ води, але б≥льше рухатис€ ≥ вживати препарати, що м≥ст€ть жирн≥ омега-3 кислоти.

„ерез три м≥с€ц≥ тести провели повторно. –≥вень навички читанн€ п≥двищивс€ практично на р≥вень р≥чних результат≥в, письмо стало б≥льш акуратним, а д≥ти стали б≥льш уважними ≥ сконцентрованими в клас≥.

—кануванн€ мозку показало р≥зке п≥двищенн€ р≥вн€ х≥м≥чних речовин, що в≥дпов≥дають за р≥ст нервових волокон ≥ пол≥пшенн€ функц≥й п≥знавальних областей мозку.

ƒосл≥дники визнають, що оч≥кували невелике п≥двищенн€ активност≥ х≥м≥чних речовин в нервов≥й тканин≥. јле прогрес був наст≥льки стр≥мким, що укладавс€ в трир≥чний терм≥н!

≤ хоча попередн≥ досл≥дженн€ дали занадто суперечлив≥ результати у вивченн≥ питанн€ впливу харчуванн€ на зд≥бност≥ до навчанн€, експерти все одно рекомендують перегл€нути рац≥он ваших д≥тей ≥ додати в них б≥льше продукт≥в з вм≥стом жирних кислот.

ќмега-3 жирн≥ кислоти м≥ст€тьс€ в жирних сортах риби (макрель, тунець, лосось), в морепродуктах, в нас≥нн≥ кунжуту ≥ гарбуза, в нас≥нн≥ льону, в гор≥хах ≥ нас≥нн≥ сон€шника.

22.08.17