√енетика визначить систему осв≥ти?
√енетика визначить систему осв≥ти?
√енетика визначить систему осв≥ти?

ѕрот€гом стол≥ть вчен≥ шукали ≥деальну систему осв≥ти. —ьогодн≥, завд€ки дос€гненн€м в генетиц≥, здаЇтьс€, така система починаЇ формуватис€. ќсв≥тн€ геномика допоможе в майбутньому розробити досконал≥ програми навчанн€, заснован≥ на анал≥з≥ вар≥ант≥в ƒЌ  на предмет когн≥тивних особливостей ≥ндив≥дуума - ви€вленн€ ознак, необх≥дних дл€ навчанн€ (пам'€ть, швидк≥сть реакц≥њ, здатн≥сть до навчанн€ ≥ т.д.).

ѕедагоги давно пом≥тили, що р≥зн≥ учн≥ сприйн€тлив≥ до р≥зних стил≥в навчанн€. ƒе€ким б≥льше п≥дходить групова робота, ≥нш≥ ви€вл€ють ≥ндив≥дуальн≥сть п≥д час ≥ндив≥дуальних зан€ть. ¬и€вилос€, що манера навчанн€ зумовлюЇтьс€ спадков≥стю.

¬ ход≥ досл≥джень було встановлено, що схильн≥сть до того чи ≥ншого методу навчанн€ може бути закладена в генокод≥ ≥ндив≥дуума. ” зв'€зку з цим методи вихованн€ або навчанн€ практично не впливатимуть на усп≥шн≥сть або ≥нш≥ показники навчанн€.

‘ах≥вц≥ кажуть, що одного разу осв≥тн€ геном≥ка дозволить вузам та ≥ншим орган≥зац≥€м створювати ≥ндив≥дуальн≥ програми на основ≥ проф≥лю ƒЌ  учн€. ÷е дозволить передбачити, що дитина здатна, наприклад, в математиц≥, буде навчатис€ в спец≥альному клас≥, щоб розвинути ц≥ схильност≥. ћожливо, вона стане нав≥ть ген≥альним вченим за рахунок б≥льш персонал≥зованого п≥дходу.

14.08.17