ѕро що св≥дчать мозол≥ на ступн€х?
ѕро що св≥дчать мозол≥ на ступн€х?
ѕро що св≥дчать мозол≥ на ступн€х?

—топа - найтонша м≥кросхема, на €к≥й розташован≥ виходи-сигнали практично вс≥х внутр≥шн≥х орган≥в ≥ систем. як навчитис€ розп≥знавати њх сигнали за станом стопи?

ѕри утворенн≥ на п'€тах ст≥йких жорстких мозолей-Ђп≥дк≥вокї, сл≥д звернути увагу на суглоби, чи добре вони справл€ютьс€ з навантаженн€ми. ѕри ломот≥ к≥сток в негоду або перед зм≥ною погоди необх≥дно звернутис€ до ревматолога.

якщо ж така Ђп≥дк≥вкаї Ї т≥льки на одн≥й ноз≥, з зовн≥шнього краю, це даЇ про себе знати хребет: непом≥рн≥ т€жкост≥, неправильний розпод≥л силових вплив≥в, викривленн€. ћожливо, пора в≥дв≥дати масажиста або мануального терапевта.

якщо мозоль на п'€т≥ €вно груб≥ше з внутр≥шньоњ сторони п'€ти, то проблеми в≥дчуваЇ кишечник. ѕровед≥ть його очищенн€ або в≥дразу зверн≥тьс€ до фах≥вц€.

ћозоль п≥д м≥зинцем на п≥дошв≥ правоњ ноги - зверн≥ть увагу на роботу печ≥нки, виключ≥ть смажене ≥ жирне, перейд≥ть на б≥льш легку њжу.

ј така ж мозоль на л≥в≥й ноз≥ попереджаЇ про порушенн€ в робот≥ серц€. Ѕ≥льше в≥дпочивайте ≥ не пол≥нуйтес€ зробити кард≥ограму.

ћозоль на подушц≥ стопи, неподал≥к в≥д чотирьох пальц≥в - св≥доцтво нервового перенапруженн€ ≥ виснаженн€ орган≥зму. якщо при цьому ви пом≥чаЇте у себе неминаючий кашель - пора перев≥рити роботу дихальноњ системи. јдже точки нервового перенапруженн€ ≥ легких знаход€тьс€ дуже близько один до одного, що ускладнюЇ д≥агноз.

” б≥льшост≥ ж≥нок пост≥йн≥ натоптиш≥ на зовн≥шн≥й сторон≥ великого пальц€. ÷е сигнал про порушенн€ в робот≥ щитовидноњ залози. ј при зайв≥й ваз≥ правом≥рно говорити про упов≥льнений обм≥н речовин, а ось €кщо недол≥к ваги, то щитовидка працюЇ з останн≥х сил, викидаючи гормон≥в б≥льше, н≥ж необх≥дно орган≥зму.

”творенн€ мозол≥ на опуклому суглоб≥ навпроти великого пальц€ - пора до г≥неколога, так €к можлива дисфункц≥€ €Їчник≥в. ” чолов≥к≥в така мозоль говорить про початок простатиту.

 ругл≥ жорстк≥ мозол≥ м≥ж 4-м ≥ 5-м пальц€ми - св≥доцтво... дурост≥ ≥ безсердечного ставленн€ до самого себе. јдже розумна людина не стане втискувати свою ногу в наст≥льки вузьке взутт€, ще й на розм≥р менше.

12.08.17