ќвоч≥ в боротьб≥ з раком молочноњ залози
ќвоч≥ в боротьб≥ з раком молочноњ залози
ќвоч≥ в боротьб≥ з раком молочноњ залози

« кожним роком л≥кар≥ ф≥ксують зростанн€ захворюваност≥ на рак грудей серед ж≥нок. ‘армацевти на сьогодн≥шн≥й день розробили чимало препарат≥в, що попереджають або зупин€ють хворобу. ќднак фах≥вц≥ стверджують, що велика роль у розвитку захворюванн€ в≥дводитьс€ харчуванню. якщо рац≥он ж≥нки багатий овочами, то це висока гарант≥€ не з≥ткнутис€ з небезпечною хворобою.

ƒосл≥дженн€ включало 59 тис€ч учасниць, а прот€гом 12 рок≥в було заф≥ксовано б≥льше тис€ч≥ випадк≥в розвитку раку молочноњ залози.

¬чен≥ в≥дзначили, що у ж≥нок, €к≥ споживають не менше двох овоч≥в в день, захворюван≥сть на рак грудей була на 43% нижче, н≥ж у ж≥нок, €к≥ њли менше чотирьох порц≥й овоч≥в в тиждень.

¬и€вилос€, що овоч≥ запоб≥гають утворенню пухлин з негативним рецептором гормону естрогену - це б≥льш агресивн≥ ≥ смертельно небезпечн≥ пухлини.

 р≥м того, американськ≥ онкологи вид≥лили конкретн≥ овоч≥, €к≥ можуть грати б≥льш значиму роль в зниженн≥ ризику раку молочноњ залози. “ак, високий р≥вень споживанн€ хрестоцв≥тних овоч≥в пов'€заний з €вним захисним ефектом. ƒо таких овоч≥в в≥днос€тьс€ брокол≥, зелень, капуста, €к≥ Ї джерелом глюкозинолат≥в, що впливають на метабол≥зм естроген≥в ≥ детоксикац≥ю фермент≥в в орган≥зм≥. “акож ≥ висок≥ порц≥њ моркви в рац≥он≥ щоденного харчуванн€ допомагають протисто€ти раку. ћорква м≥стить каротиноњди, €к≥, ймов≥рно, зменшують ризик онколог≥чного захворюванн€ завд€ки њњ сильним антиоксидантним властивост€м.

02.08.17


ќбласть вкладених файл≥в