як позбутис€ токсичних в≥дносин?
як позбутис€ токсичних в≥дносин?
як позбутис€ токсичних в≥дносин?

 ожному з нас необх≥дн≥ €к≥сь в≥дносини. ќднак не можна п≥ддаватис€ будь-€ким в≥дносинам, особливо тим, €к≥ викликають негативн≥ почутт€. „им б≥льш виб≥ркова людина в своЇму оточенн≥, тим усп≥шн≥шим стаЇ. ≤ навпаки, чим б≥льше уваги прид≥л€ти не вартим уваги люд€м, тим менше часу залишаЇтьс€ на себе ≥ на справжн≥х друз≥в.

1. Ќе будьте занадто добрими

’оч це ≥ звучить грубо, але не варто забувати, що токсичн≥ люди схильн≥ використовувати в своњх ≥нтересах чужу доброту. ¬они отримують свою порц≥ю енерг≥њ за рахунок виснаженн€ вашоњ доброњ натури, паразитують на ваш≥й дов≥р≥. ÷е не означаЇ, що потр≥бно бути жорстоким - просто перестаньте витрачати на таких людей свою енерг≥ю.

2. –€тувати њх - не ваша турбота

“оксичн≥ люди вм≥ють прекрасно показувати, що њм щось потр≥бно, особливо в кризов≥ моменти житт€. ¬они прос€ть поплакатис€ у вас на плеч≥, позичити ваш≥ вуха - при цьому проханн€ про послугу вони можуть замаскувати п≥д пораду. јле вс≥ ц≥ хитрощ≥ - пос€ганн€ на вашу увагу. Ќе п≥ддавайтес€ њм н≥ за €ких обставин! “им б≥льше, що р≥шенн€ проблем ц≥Їњ людини - не т≥льки не ваша в≥дпов≥дальн≥сть, а й за межами ваших можливостей.

3. –озлучайтес€ без жалю

“оксичн≥ люди будуть знову ≥ знову повертатис€ у ваше житт€, €кщо ви њм це дозволите. “ому, €кщо ви вир≥шили попрощатис€ з такою людиною, переконайтес€, що ви готов≥ зробити це раз ≥ назавжди. якщо ви вир≥шили рухатис€ вперед, рухайтес€ дал≥, незважаючи н≥ на що, ≥накше токсичн≥ люди завжди знайдуть спос≥б створити вам проблеми або почати в вашому житт≥ чергову драму.

27.07.17