ƒ≥ти виросли: покинути р≥дну дом≥вку або залишитис€ в гн≥зд≥?
ƒ≥ти виросли: покинути р≥дну дом≥вку або залишитис€ в гн≥зд≥?
ƒ≥ти виросли: покинути р≥дну дом≥вку або залишитис€ в гн≥зд≥?

≤снуЇ думка, що батьки важко переживають вих≥д старших д≥тей з дому. јле фах≥вц≥ з'€сували, що в депрес≥ю част≥ше впадають батьки, чињ д≥ти залишаютьс€ з ними занадто довго.

¬чен≥ були дуже здивован≥ отриманими даними. јдже завжди вважалос€, що догл€д д≥тей негативно позначаЇтьс€ на батьках, особливо с≥льських жител≥в, коли вони стар≥ють. јле ви€вилос€, що далеко не завжди батьки в≥дчувають себе самотн≥ми ≥ покинутими.

јле досл≥дженн€ показало, що батьки, чињ д≥ти вибрали соб≥ окремий будинок, в≥дчувають себе щаслив≥шими ≥ впевнен≥шими тих батьк≥в, чињ д≥ти живуть з ними в одному будинку або по сус≥дству. ѕом≥чено, що люди, чињ д≥ти далеко Ђп≥дкорюють св≥тї, €к правило, пишаютьс€ своњм потомством. Ѕатьки, д≥ти €ких залишаютьс€ з ними, часто страждають в≥д незд≥йснених оч≥кувань ≥ конфл≥ктують з дорослими д≥тьми.

” батьк≥в, €к≥ живуть разом з д≥тьми, част≥ше ви€вл€лис€ ознаки стресу. ѕсихологи по€снюють, що сама природа готуЇ батьк≥в ≥ д≥тей до Ђрозлукиї, коли останн≥ виростають. јдже згадайте, що саме так трапл€Їтьс€ ≥ в тваринному св≥т≥. ј добр≥ стосунки част≥ше залишаютьс€ м≥ж покол≥нн€ми, коли вони живуть на в≥дстан≥ ≥ лише в≥дв≥дують один одного час в≥д часу.

19.07.17