6 способ≥в привести себе до т€ми в задушливому оф≥с≥
6 способ≥в привести себе до т€ми в задушливому оф≥с≥
6 способ≥в привести себе до т€ми в задушливому оф≥с≥

як не рад≥ти приходу л≥та! —онце, в≥дпочинок на природ≥, пташки-метелики! јле багатьом з нас рад≥сть псуЇ л≥тн≥й оф≥сний синдром: голова чавунна, дихати н≥чим, погл€д не фокусуЇтьс€. якими способами можна подолати цю проблему?

1. јроматичний

Ќанес≥ть 1-2 крапл≥ ол≥њ м'€ти, лаванди, лимонника, безсмертника або грейпфрута на носовичок ≥ нос≥ть його з собою. јбо крапн≥ть в долон≥ ≥ роз≥тр≥ть, глибоко вдихаючи к≥лька раз≥в.  раплю м'€тноњ еф≥рноњ ол≥њ крапн≥ть на €зик - дихати в≥дразу стане легше.

2. ѕитний

¬р€туЇ тон≥зуючий чай з шматочками шипшини, полуниц≥, апельсина, грейпфрута. ћ≥неральна вода допоможе в≥дновити водно-сольовий баланс. ј в≥д кави краще в≥дмовитис€: €к сечог≥нна, вона зневоднюЇ орган≥зм, що призводить до швидкоњ стомлюваност≥.

3. —портивний

—таньте пр€мо, закрийте оч≥, дозвольте думкам текти в≥льно. «роб≥ть глибокий вдих. ѕ≥дн≥м≥ть руки вгору, схрест≥ть њх над головою ≥ в≥зьм≥тьс€ за л≥кт≥. Ќа видиху нахил≥тьс€ вл≥во, завмр≥ть на де€кий час в ц≥й поз≥ ≥ на вдиху випр€м≥тьс€. ѕовтор≥ть вправу з нахилом вправо. Ќа завершенн€ прогн≥тьс€ вперед, не згинаючи спини, ≥ залиш≥тьс€ в ц≥й поз≥ на 10 секунд. ѕозбутис€ втоми допоможуть прис≥данн€, кругов≥ обертанн€ ≥ нахили голови.

4. ’арчовий

¬≥дм≥нно охолоджують в спеку так≥ продукти: ог≥рок, дин€, кавун, томати, стебла селери ≥ грейпфрут.

5. –ефлекторний

ћожна привести себе в пор€док, масажуючи б≥олог≥чно активн≥ точки:

- енерг≥йно потр≥ть вуха,

- з силою натисн≥ть на н≥готь великого пальц€ правоњ руки (л≥воњ, €кщо ви л≥вша),

- натисн≥ть до болю на точку п≥д носом,

- ущипн≥ть себе за стегно.

якщо важко дихати, поклад≥ть п≥д €зик вал≥дол або просто льод€ник: у п≥д'€зиков≥й зон≥ Ї точка, €ка стимулюЇ роботу серцево-судинноњ системи.

6. ќптичний

якщо оч≥ втомилис€, а голова, здаЇтьс€, назавжди втратила здатн≥сть народжувати розумн≥ думки, займ≥тьс€ ф≥тнесом дл€ очей. ¬≥д≥рв≥тьс€ в≥д комп'ютера, розслабтес€, дозвольте погл€ду блукати по навколишн≥х предмет≥в. ѕот≥м енерг≥йно покрут≥ть очима, Ђпостр≥л€йтеї ними з одного боку в ≥нший, в≥д низу до верху, розкривайте ≥ закривайте, на к≥лька секунд затримайте погл€д на к≥нчику носа, пот≥м спробуйте розгл€нути дальн≥ будинки у в≥кн≥, помр≥йте про в≥дпустку. ≤ знову - в≥д к≥нчика носа, пот≥м знову за в≥кно. ѕовтор≥ть 10 раз≥в.

13.07.17