ѕравила в≥дпочинку з дитиною на пл€ж≥
ѕравила в≥дпочинку з дитиною на пл€ж≥
ѕравила в≥дпочинку з дитиною на пл€ж≥

Ћ≥то нарешт≥ вступило у своњ права ≥ можна повною м≥рою насолодитис€ в≥дпочинком, не забуваючи про техн≥ку безпеки.

ѕро що необх≥дно пам'€тати, щоб в≥дпочинок з дитиною прин≥с т≥льки позитивн≥ моменти?

ќд€г

ѕ≥дбер≥ть бавовн€н≥ трусики, купальник або плавки. Ќа ноги над≥ньте шльопанц≥ або сандалики, щоб захистити н≥жку дитини в≥д пор≥з≥в ≥ подр€пин. Ќа голов≥ малюка обов'€зково повинна бути панама, €ка зат≥нить ≥ голову, ≥ шию. ƒо реч≥, п≥д≥бравши панаму €скравого кольору, ви легко зможете Ђвирахуватиї своЇ чадо в натовп≥ або на в≥дстан≥.

ћ≥сце в≥дпочинку

ѕравильним м≥сцем дл€ в≥дпочинку буде те, €ке зазначено табличкою Ђпл€жї. ј ось там, де написано Ђкупатис€ забороненої, краще не зупин€тис€, адже це може означати, що чистота води не в≥дпов≥даЇ сан≥тарним нормам.

Ќамагайтесь вибирати м≥сце подал≥ в≥д спортивного майданчика, так €к попаданн€ м'€чем може травмувати малюка.

”важно огл€ньте п≥сок на на€вн≥сть осколк≥в скла, недопалк≥в та ≥ншого см≥тт€.

ќбережно у вод≥

якщо ви прийшли в≥дпочивати на водойму, то спочатку повинн≥ сам≥ перев≥рити глибину ≥ гарненько Ђпромацати дної.

¬ажливо н≥ на секунду не зводити очей з дитини, що знаходитьс€ у вод≥, ≥ залишатис€ поблизу, щоб в раз≥ небезпеки в≥дразу п≥дхопити малюка. ѕовн≥стю дов≥р€ти надувним колам ≥ жилетам необачно.

ƒ≥ти р≥дко пом≥чають переохолодженн€, тому в тепл≥й вод≥ бажано знаходитис€ не б≥льше 25 хвилин. јле починати потр≥бно поступово - з 7-10 хвилин. ƒл€ уникненн€ судом не рекомендуЇтьс€ опускати малюка у воду в≥дразу п≥сл€ ≥гор на сонц≥. ѕеред запливом дайте охолонути йому п≥д тентом.

—л≥дкуйте за сонцем

ƒит€ча шк≥ра дуже чутлива ≥ легко обгораЇ.  р≥м того, на сонц≥ дитина може перегр≥тис€ ≥ отримати тепловий удар. “ому найкращий час дл€ в≥дпочинку з дитиною на пл€ж≥ - до 11 годин або п≥сл€ 17 годин, коли сонце не таке агресивне. ѕеред виходом на пл€ж краще намазати малюка сонцезахисним кремом з фактором не менше 30 SPF. ќсобливо ретельно змаст≥ть вуха ≥ н≥с. Ўар крем бажано в≥дновлювати п≥сл€ купанн€ або раз в 2-3 години. ўоб уникнути зневодненн€, пер≥одично давайте дитин≥ пити.

24.06.17