√речка корисна вс≥м!
√речка корисна вс≥м!

ќсобливо корисна ц€ каша люд€м з ослабленою функц≥Їю щитовидноњ ≥ п≥дшлунковоњ залози, печ≥нки, орган≥в травленн€, шлунка, в раз≥ малокр≥в'€.

« давн≥х-давен наш≥ предки гречаними крупами запоб≥гали дит€чому ав≥там≥нозу, л≥кували не т≥льки запаленн€ нирок ≥ сечокам'€ну хворобу, а й невил≥ковне, за висновками сучасноњ оф≥ц≥йноњ медицини, важке захворюванн€ гломерулонефрит, ≥ л≥кували його травами. якщо додати до ф≥тотерап≥њ ще й гречану д≥Їту, це спри€тиме пол≥пшенню стану хворого.

ƒосить часто у людей з порушеною д≥€льн≥стю нирок п≥двищуЇтьс€ тиск. √речка допоможе ≥ в цьому випадку. јдже регулюючи функц≥ю нирок, зн≥маючи нирков≥ набр€ки, гречка нормал≥зуЇ тим самим тиск.

ƒл€ хворих на цукровий д≥абет гречка - один з основних продукт≥в. ¬с≥м, хто не бажаЇ захвор≥ти склерозом, також сл≥д вводити гречку в св≥й рац≥он, так €к вона зм≥цнюЇ ст≥нки судин.

√речана д≥Їта спри€Ї очищенню очей, пропадають червон≥ пл€ми, червон≥ прожилки св≥тл≥шають, пол≥пшуЇтьс€ з≥р.

Ћюди, €к≥ страждають в≥д ревматизму, запаленн€ суглоб≥в, з досв≥ду знають, що в пер≥од сезонних загострень цих захворювань варто "с≥сти" на гречану д≥Їту, ≥ пропадають набр€ки, швидше проходить б≥ль в суглобах.

12.06.17