як уникати токсичних людей?
як уникати токсичних людей?

 оли в≥дносини починають приносити б≥льше негативу, н≥ж позитиву (≥ ви пом≥чаЇте, що вас це точно не влаштовуЇ), значить, настав час њх в≥дпускати. јле робити це треба грамотно!

ѕровед≥ть межу

ƒотримуйтес€ ч≥тких меж у в≥дношенн≥ з токсичними людьми. якщо ви не будете тримати з такою людиною дистанц≥ю, з часом вона використаЇ будь-€ку слабк≥сть, щоб знову проникнути у ваше житт€. якщо вже ви сказали, що не станете в≥дпов≥дати на њњ пов≥домленн€, так не роб≥ть цього! ¬нес≥ть в чорний список њњ телефонний номер, заблокуйте у вс≥х соцмережах. Ќе в≥дправл€йте њй електронн≥ листи ≥ не перев≥р€йте њх нав≥ть через п≥вроку. ѕ≥сл€ того, €к ви прийн€ли р≥шенн€ припинити в≥дносини, ви несете повну в≥дпов≥дальн≥сть за реал≥зац≥ю цього нам≥ру.

Ќе звертайте уваги

 оли ви прид≥л€Їте таким люд€м занадто багато уваги, ви втрачаЇте енерг≥ю. ¬чин≥ть навпаки - прид≥л≥ть увагу тим люд€м, €к≥ принос€ть вам рад≥сн≥ емоц≥њ або нав≥ть щаст€. јле тих, хто не в≥ддаЇ вам по заслугах, в≥дпуст≥ть.

Ѕудьте жорсткими

“оксичн≥ люди не перенос€ть жорстку в≥дс≥ч, тому вони не в≥дреагують на досить нейтральне Ђ≤диї. ћало того, можливо, нав≥ть посил€ть свою хватку, €кщо ви спробуЇте в≥дгородитис€ в≥д них. Ќе дозвол€йте перешкоджати вам - будьте гранично €сн≥ у ваших нам≥рах ≥ тримайте таких людей на в≥дстан≥.

11.06.17