«вичка сн≥дати - захист дл€ серц€
«вичка сн≥дати - захист дл€ серц€
«вичка сн≥дати - захист дл€ серц€

¬и€вл€Їтьс€, у того, хто звик з дитинства не њсти вранц≥, ≥ продовжуЇ не сн≥дати, п≥двищуЇтьс€ ризик розвитку хвороб серц€.

¬≥домо, що люди, котр≥ ≥гнорують сн≥данок, част≥ше страждають в≥д розлад≥в харчовоњ повед≥нки ≥ менш ф≥зично активн≥, н≥ж т≥, хто не в≥дмовл€Ї соб≥ в ранков≥й њж≥. “акож не любов до сн≥данк≥в пов'€зують з набором надм≥рноњ ваги ≥ п≥двищеним р≥внем холестерину в кров≥.

ƒл€ того щоб з'€сувати, €к в≥дсутн≥сть сн≥данку вранц≥ впливаЇ на здоров'€ людей, австрал≥йськ≥ вчен≥ прот€гом 20 рок≥в спостер≥гали за 2200 особами. —тавл€чи одн≥ ≥ т≥ ж питанн€ на початку ≥ в к≥нц≥ експерименту, досл≥дники з'€сували, що близько 1400 людей ≥з задоволенн€м сн≥дали з самого раннього дитинства, 224 людини не њли перед школою, 515 не њли з 6 до 9 ранку в дорослому в≥ц≥, а 86 не любили сн≥дати н≥ в дитинств≥, н≥ будучи дорослими.

јнал≥з отриманоњ ситуац≥њ показав, що у людей, €к≥ пост≥йно пропускають сн≥данки, тал≥€ була приблизно на 5 см б≥льше в обс€з≥, н≥ж у тих, €к≥ звикли њсти вранц≥ з самого раннього дитинства.  р≥м того, у тих, хто не сн≥даЇ, п≥двищений р≥вень холестерину, включаючи Ђпоганийї холестерин.04.06.2017