„ому не можна запивати њжу холодною водою?
„ому не можна запивати њжу холодною водою?
 „ому не можна запивати њжу холодною водою?

ћожна пом≥тити, що багато людей запивають холодною водою кожен прийом њж≥. ќднак л≥кар≥ категорично не рекомендують цього робити. ¬и€вл€Їтьс€, вода не засвоюЇтьс€ в шлунку.

” шлунку Ї поздовжн≥ складки, по €ких вода проходить до 12-палоњ кишки, майже не зм≥шуючись з шлунковим соком. “ому не маЇ значенн€, коли ви п'Їте воду: п≥д час њж≥ або п≥сл€. —ерйозно розр≥дити шлунковий с≥к вона не зможе. Ќаприклад, вз€ти хоча б суп: ми ж не боњмос€, що в≥н розр≥дить шлунковий с≥к.

Ќезважаючи на таку у€вну безпеку, Ї одне Ђалеї! ¬ода повинна бути теплою. якщо запивати холодною водою або, що ще г≥рше, кока-колою з льодом, њжа буквально виштовхуЇтьс€ скороченн€ми шлунка, ≥ зам≥сть звичайного к≥лькагодинного перетравленн€ њж≥, цей процес скорочуЇтьс€ до 30 хвилин. Ќеоброблена њжа перем≥щаЇтьс€ в кишечник ≥ починаЇтьс€ процес брод≥нн€, що викликаЇ здутт€ живота. Ѕажаного результат в≥д њж≥ ми в такому раз≥ не отримаЇмо, а ось ≥нтоксикац≥ю - дуже просто. Ќасиченн€ не настаЇ ≥ нам знову хочетьс€ њсти, хоча стара њжа все ще в кишечнику. ƒо реч≥, це чудово знають маркетологи ћакƒональдса ≥ вм≥ло цим користуютьс€.  ола з льодом робить свою справу, ≥ вам здаЇтьс€, що ви все ще не сит≥. ’оча насправд≥ все з точн≥стю навпаки.

ƒ≥Їтологи рад€ть не в≥дмовл€тис€ в≥д води, але вона повинна бути к≥мнатноњ температури, а не холодною. ќсобливо, €кщо ви њсте б≥лкову њжу, так €к б≥лки переробл€ютьс€ в шлунку ≥ розщеплюютьс€ на ам≥нокислоти. ¬ ≥ншому випадку необроблен≥й харчов≥й грудц≥ судитьс€ гнити в кишечнику. Ќасл≥док цього - кол≥ти та дисбактер≥оз.

29.05.17