оли синц≥ з'€вл€ютьс€ без причини?
 оли синц≥ з'€вл€ютьс€ без причини?
 оли синц≥ з'€вл€ютьс€ без причини?

—инц≥ на т≥л≥ - звичайна р≥ч, особливо п≥сл€ удар≥в. јле буваЇ, що п≥дшк≥рн≥ кровотеч≥ з'€вл€ютьс€ ≥ без вс€ких причин. „ому так в≥дбуваЇтьс€?

≤нфекц≥€

ќдн≥Їю з причин безпричинноњ по€ви синц≥в може бути ≥нфекц≥€. ¬она призводить до того, що в кров≥ накопичуютьс€ р≥зн≥ токсини. як результат - гематома на т≥л≥.

ƒеф≥цит поживних речовин

ўе одна причина може пол€гати в нестач≥ поживних речовин. Ќаше внутр≥шнЇ середовище дл€ нормального функц≥онуванн€ вимагаЇ достатнього числа в≥там≥н≥в ≥ фол≥Ївоњ кислоти, що беруть участь у кровотворенн≥. ѕри њх нестач≥, наприклад, через неправильне харчуванн€, орган≥зм даЇ про це знати шл€хом виникненн€ на т≥л≥ синц≥в.

¬≥к

« роками захисний шар шк≥ри стаЇ все тоншим, що веде до того, що в≥н не може захистити кровоносн≥ судини в≥д розрив≥в. –езультат - гематома.

«ахворюванн€ кров≥

Ќайб≥льш поширен≥ так≥ захворюванн€: гемоф≥л≥€, лейкоз, цироз ≥ т. п. ” цьому випадку необх≥дно звернутис€ до квал≥ф≥кованих фах≥вц≥в.

‘≥зичн≥ навантаженн€

—порт ≥ ф≥зичн≥ навантаженн€ - це завжди корисно, але €кщо знати м≥ру. Ќадм≥рне напруженн€ може привести до розриву кап≥л€р≥в ≥ по€ви синц≥в на т≥л≥.

÷укровий д≥абет

ѕри цукровому д≥абет≥ гематоми - це не синц≥, а певн≥ утворенн€, що виникають в результат≥ чутливост≥ орган≥зму до л≥куванн€ ≥нсул≥ном.

якщо ви ви€вили на своЇму т≥л≥ 1-2 безпричинних синц≥, це не прив≥д дл€ пан≥ки, але все ж рекомендуЇтьс€ звернутис€ до л≥кар€, €кий визначить природу њх по€ви.

21.05.17