‘рукти дл€ зниженн€ кислотност≥ шлунка
‘рукти дл€ зниженн€ кислотност≥ шлунка
‘рукти дл€ зниженн€ кислотност≥ шлунка

Ќещодавно ми писали про прост≥ домашн≥ засоби, за допомогою €ких можна знизити кислотн≥сть шлунка ≥ усунути симптоми гастриту. ¬ продовженн€ теми хочемо розпов≥сти про фрукти, €к≥ допоможуть впоратис€ з неприЇмними в≥дчутт€ми.

якщо правильно планувати своЇ меню, можна уникнути таких проблем, €к печ≥€ ≥ б≥ль в живот≥ п≥сл€ њж≥. ¬ першу чергу, необх≥дно в≥дмовитис€ в≥д продукт≥в, €к≥ зб≥льшують кислотн≥сть шлунка. —еред фрукт≥в, це, перш за все, цитрусов≥, тому вживати њх у велик≥й к≥лькост≥ не варто, €кщо у вас гастрит, а також на голодний шлунок. ¬ ≥ншому випадку це може викликати печ≥нн€ ≥ проблеми з травленн€м.

¬чен≥ назвали ц≥лий р€д продукт≥в, €к≥ природним чином знижують кислотн≥сть шлунка. ќсобливо актуальна ц€ ≥нформац≥€ в пер≥од росту €г≥д ≥ фрукт≥в, коли люди активно починають купувати дари природи ≥ поњдати њх у великих к≥лькост€х. јдже це може бути небезпечно дл€ тих, хто маЇ проблеми з шлунково-кишковим трактом, особливо з п≥двищеною кислотн≥стю.

ѕоб≥чн≥ ефекти дають про себе знати на тл≥ недостатнього споживанн€ р≥дини ≥ частих перекус≥в.

ќтже, найб≥льш корисн≥ люд€м з п≥двищеною кислотн≥стю шлунка банани. ÷≥ троп≥чн≥ фрукти здатн≥ швидко ≥ просто вир≥шувати дану проблему, так €к вже через к≥лька хвилин п≥сл€ вживанн€ в њжу кислотн≥сть починаЇ знижуватис€, а печ≥€ та ≥нш≥ неприЇмн≥ в≥дчутт€ можуть бути зупинен≥.

“акож корисно з ц≥Їю метою вживати кавун ≥ диню. ¬они багат≥ ант≥оксидантами, кл≥тковиною, благотворно впливають на шлункову кислоту ≥ допомагають в≥дновлювати водно-сол€ноњ баланс.


18.05.2017