ћатеринська ласка - найкраще л≥куванн€ дл€ дитини
ћатеринська ласка - найкраще л≥куванн€ дл€ дитини
ћатеринська ласка - найкраще л≥куванн€ дл€ дитини

Ќ≥жн≥сть, ласка ≥ любов матер≥ дл€ новонародженого чолов≥чка - життЇво необх≥дн≥ реч≥. ÷е один з найважлив≥ших фактор≥в, що спри€ють нормальному розвитку малюка.

¬ивчаючи особливост≥ орган≥зму недоношених д≥тей, вчен≥ ви€вили, що малюки, €к≥ провод€ть весь св≥й час з мат≥р'ю, розвиваютьс€ благополучн≥ше п≥сл€ передчасних полог≥в, чим њх позбавлен≥ уваги однол≥тки. ¬ ход≥ досл≥дженн€ було встановлено, що спри€тливий психолог≥чний ефект надаЇ не т≥льки перебуванн€ пор€д з мат≥р'ю, але ≥ шк≥рний контакт з нею.

‘ах≥вц≥ також в≥дзначили, що аналог≥чним чином складаЇтьс€ ситуац≥€ ≥ з д≥тьми, народженими в покладений терм≥н. «а результатами своњх спостережень вчен≥ запропонували новий метод в≥дновленн€ недоношених д≥тей п≥д назвою Ђметод кенгуруї.

¬≥дпов≥дно до цього методу, необх≥дний щоденний контакт недоношеного малюка з мамою, що передбачаЇ звичайне притисканн€ дитини до грудей. Ћ≥кар≥ вважають, що таке Ђл≥куванн€ї буде всього трохи поступатис€ традиц≥йним п≥дходам до л≥куванн€ недоношених д≥тей, але при цьому набагато безпечн≥ше дл€ орган≥зму дитини.08.05.2017