¬ени любл€ть ф≥тнес
¬ени любл€ть ф≥тнес

Ќевблаганна статистика стверджуЇ, що у 30% людей старше 25 рок≥в можна спостер≥гати варикозне розширенн€ вен. ƒане захворюванн€ ЂмолодшаЇї з року в р≥к, а тому медики рекомендують проводити проф≥лактику вже з юного в≥ку за допомогою ф≥тнесу.  р≥м того, ф≥тнес фах≥вц≥ вважають корисним ≥ в пер≥од л≥куванн€, хоча ран≥ше в≥н вважавс€ категорично протипоказанним.

Ѕ≥льш≥сть людей, ви€вивши у себе варикоз, вважають, що дл€ них двер≥ спортзалу в≥дтепер закрит≥. јле варто знати, що ф≥зкультура може стати над≥йним пом≥чником на шл€ху до виздоровленн€. ј €кщо знайти правильний п≥дх≥д, то може наступити 100% одужанн€.

¬ останн≥ роки вважаЇтьс€, що варикоз - це хвороба цив≥л≥зац≥њ, хоча факти говор€ть протилежне. ¬ Їгипетських розкопках була знайдена мум≥€ з ознаками варикозного розширенн€ вен. ѕ≥дтверджено це ≥ в Їгипетському пап≥рус≥. “од≥ ц€ хвороба називалас€ Ђхвороба, що збиваЇ з н≥гї.

ѕерш≥ ознаки варикозу - суха шк≥ра на ногах, п≥гментац≥€ шк≥ри, коричнев≥ пл€ми, набр€кл≥сть ≥ б≥ль в ногах, особливо вечорами ≥ в друг≥й половин≥ дн€. Ќа наступн≥й стад≥њ зм≥нюЇтьс€ форма вен, вони зб≥льшуютьс€ в розм≥рах, зменшуЇтьс€ њх еластичн≥сть. ѕ≥зн≥ше можуть виникнути троф≥чн≥ розлади у вигл€д≥ ранок, €к≥ довго го€тьс€.

якщо вас турбують будь-€к≥ з перерахованих ознак, необх≥дна консультац≥€ л≥кар€-флеболога. ¬ажливий момент - з'€сувати причину хвороби. як правило, винн≥ спадков≥сть, малорухливий спос≥б житт€, проблеми з кровооб≥гом, слабк≥сть сполучних тканин, ваг≥тн≥сть.

Ќа даний час ще не визначен≥ остаточно механ≥зми, що запускають варикоз. јле головна роль в цьому процес≥ все ж належить спадковост≥ ≥ д≥њ гормонального фону на венозну систему.


06.05.2017