як очистити кишечник натуральним способом?
як очистити кишечник натуральним способом?
як очистити кишечник натуральним способом?

–оль кишечника в≥д≥граЇ важливу роль в робот≥ всього орган≥зму. ¬≥н виводить токсини ≥ регулюЇ життЇво важлив≥ органи.

ћедики кажуть, що багато хвороб виникають через неправильне харчуванн€, погану роботу кишечника ≥ пов'€заного з цим накопиченн€ в орган≥зм≥ токсин≥в ≥ шлак≥в.

ўо заважаЇ нормальн≥й робот≥ кишечника? —ид€чий спос≥б житт€, нездоровий рац≥он заважають нормальному перевар≥вар≥ван≥ю њж≥ ≥ забезпеченню орган≥зма необх≥дними поживними речовинами.

’ворий ≥ запалений кишечник накопичуЇ в соб≥ в≥дходи життЇд≥€льност≥, що пог≥ршуЇ всмоктуванн€ поживних речовин, послаблюЇтьс€ ≥мунна система, а це веде до розвитку хвороб.

” зв'€зку з цим важливо допомагати кишечнику, забезпечувати його поживними речовинами, €к≥ зменшують запаленн€ ≥ покращують його функц≥онуванн€.

якщо ж регул€рно очищати кишечник, то працювати в≥н буде ще краще.

ќчищенн€ кишечника за допомогою часнику

ƒаний спос≥б допоможе знищити в орган≥зм≥ гнильн≥ бактер≥њ, що отруюють орган≥зм продуктами своЇњ життЇд≥€льност≥. ѕротипоказанн€ми Ї захворюванн€ серц€, виразка та ≥нш≥ протипоказанн€ до застосуванн€ часнику, а також ≥ндив≥дуальна непереносим≥сть.  урс очищенн€ становить 1-2 тижн≥.

як проводити очищенн€ часником?

ўодн€ зранку натщесерце та ввечер≥ через дв≥ години п≥сл€ вечер≥ з'њдати невеликий зубчик часнику. ∆увати його або смоктати €комога довше, а пот≥м проковтнути. ƒл€ тих, хто не може жувати часник, натерти його на тертц≥ або потовкти ≥ потримати кашку в рот≥, збираючи €комога б≥льше слини. —н≥дати п≥сл€ прийому часнику можна т≥льки через годину! ”вечер≥ також н≥чого вже не њсти ≥ не пити. якщо зовс≥м неможливо застосовувати часник зубчиками, то корисна такоже його насто€нка з лимоном.

”же через тиждень п≥сл€ такого л≥куванн€ ви пом≥тите, що припинилос€ спучуванн€ ≥ брод≥нн€ в кишечнику, покращивс€ загальний стан шлунково-кишкового тракту. ¬арто мати на уваз≥, що п≥сл€ прийому часнику може з'€витис€ б≥ль в шлунку. ЌеприЇмно, звичайно, але безпечно - треба потерп≥ти к≥лька дн≥в: €к т≥льки бактер≥њ будуть знищен≥, б≥ль пройде.

“акож може з'€витис€ печ≥€, так €к перероджена слизова оболонка поступово починаЇ приходити в норму. «н€ти печ≥ю допоможе св≥жоприготований с≥к картопл≥ (1-2 рази на день по 2 столов≥ ложки).

¬же з першого дн€ п≥сл€ очищенн€ почн≥ть стежити за своњм харчуванн€м.


03.05.2017