—прийн€тт€ св≥ту залежить в≥д наших бажань?
—прийн€тт€ св≥ту залежить в≥д наших бажань?
—прийн€тт€ св≥ту залежить в≥д наших бажань?

ѕ≥дсв≥дом≥сть людини творить чудеса з≥ сприйн€тт€м св≥ту. ¬и€вл€Їтьс€, наш≥ бажанн€ керують тим, що ми пот≥м бачимо, або хоча б впливаЇ на це.

¬чен≥ психологи провели п'€ть тест≥в за участю 412 добровольц≥в.  андидатам показали невизначене зображенн€, в €кому одн≥ бачили к≥нську голову, а ≥нш≥ - т≥ло тюлен€. ”часникам було поставлено умову: в залежност≥ в≥д того, що вони побачили, вони повинн≥ були спробувати с≥к св≥жовичавленого апельсина або кис≥ль, або несмачн≥ потерт≥ овоч≥.

¬ результат≥ мозок учасник≥в, €к≥ не знали про справжню мету експерименту, завжди вибирав образ, €кий повинен був привести до св≥жовичавленого соку. ѕсихологи по€снюють, що це св≥дчить про те, що мозку була поставлена умова, ≥ в залежност≥ в≥д того, що людина бажала, спробувати, в≥н бачив у зображенн≥ голову кон€ або т≥ло тюлен€.

÷е досл≥дженн€ дало прив≥д вченим задуматис€ над можливост€ми ≥ потенц≥алом самомотивац≥њ. “обто ми можемо трактувати двоњст≥ ситуац≥њ в залежност≥ в≥д нашого оч≥куванн€, над≥й ≥ бажанн€ зв≥льнитис€ в≥д наших страх≥в.


16.04.2017