ўо означаЇ спорт дл€ п≥дл≥тка?
ўо означаЇ спорт дл€ п≥дл≥тка?
ўо означаЇ спорт дл€ п≥дл≥тка?

ѕ≥дл≥тки, €к≥ займаютьс€ спортом, в≥дчувають себе не т≥льки б≥льш здоровими, але ≥ б≥льш щасливими, н≥ж њх Ђнеспортивн≥ї однол≥тки. ѕро це за€вили вчен≥ п≥сл€ проведеного досл≥дженн€.

‘ах≥вц≥ провели опитуванн€ 245 школ€р≥в в≥д 12 до 14 рок≥в. ¬с≥ учасники експерименту повинн≥ були заповнити анкету, в €к≥й в≥дпов≥сти на питанн€ про в≥дв≥дини тренувань ≥ спортивних секц≥й, про задоволен≥сть житт€м ≥ здоров'€м.

–езультати показали, що силовий спорт не впливав на хлопчик≥в в план≥ в≥дчутт€ себе б≥льш здоровими ≥ щасливими. јле д≥вчатка, €к≥ займаютьс€ силовими видами спорту, в≥дчували себе щаслив≥шими, але не б≥льш здоровими.

ј ось командн≥ види спорту, €к дл€ хлопчик≥в, так ≥ дл€ д≥вчаток, давали в≥дчутт€ щаст€ ≥ ф≥зично так≥ д≥ти в≥дчували себе набагато краще. ƒ≥вчатка оц≥нювали своЇ здоров'€ в 30 раз≥в краще, а хлопчики - в п'€ть раз≥в, н≥ж у њх неспрт≥вних однол≥тк≥в.

≈ксперти стверджують, що п≥дл≥ткам необх≥дно займатис€ спортом, так €к це даруЇ њм в≥дчутт€ здоров'€ ≥ щаст€. ≤, €к ви€вилос€, найкорисн≥шими в цьому план≥ Ї командн≥ види спорту, €к≥ посилюють дружн≥ зв'€зки м≥ж д≥тьми.