ќптим≥стами стають чи народжуютьс€?
ќптим≥стами стають чи народжуютьс€?
ќптим≥стами стають чи народжуютьс€?

—тавленн€ до под≥й житт€ маЇ важливе значенн€ дл€ щаст€ ≥ розвитку людини. ќднак багатьом люд€м важко налаштуватис€ на оптим≥стичний лад ≥ сприймати життЇв≥ труднощ≥ з усм≥шкою або просто €к бар'Їр, €кий необх≥дно подолати. „ому так в≥дбуваЇтьс€, що частина людей схильн≥ до похмурого сприйн€тт€ св≥ту?

¬чен≥ психологи встановили, що з моменту народженн€ людський мозок запрограмований на позитивне або негативне сприйн€тт€ д≥йсност≥. —прийн€тт€ св≥ту залежить в≥д р≥вн€ молекул (нейропептид≥в).

ƒосл≥дники вивчили активн≥сть головного мозку добровольц≥в за допомогою томограф≥њ. ¬ результат≥ люди з низьким р≥внем молекул гостр≥ше реагували на негативн≥ слова, наприклад так≥, €к Ђвбивц€ї, н≥ж т≥, у кого р≥вень молекул був вище.

¬ ход≥ другого експерименту люд€м в щелепн≥ м'€зи вводили ф≥зрозчин, що викликав пом≥рний б≥ль. ≤ знову люди з низьким р≥внем нейропептид≥в реагували емоц≥йн≥ше ≥ були негативно налаштован≥.

“аким чином, вчен≥ встановили, що зв'€зок м≥ж р≥внем молекул ≥ псих≥чним станом очевидний. Ћюди з низьким вм≥стом нейропептид≥в б≥льш схильн≥ до депрес≥й, н≥ж т≥, у кого ц≥Їњ речовини б≥льше. якщо цих молекул бракуЇ, людина налаштовуЇтьс€ на негатив ≥ њй важко справл€тис€ з≥ стресами.

¬иходить, що оптим≥стом можна стати, лише п≥двищивши р≥вень молекул нейропептид≥в?07.01.2022