Ќаск≥льки небезпечн≥ цв≥лев≥ продукти?
Ќаск≥льки небезпечн≥ цв≥лев≥ продукти?
Ќаск≥льки небезпечн≥ цв≥лев≥ продукти?

ћайже з кожним ≥з нас хоча б раз у житт≥ трапл€лос€, що, д≥стаючи з пакета останн≥й шматок хл≥ба, ми ви€вл€ли, що в≥н покривс€ пл≥сн€вою. ўо робити: з'њсти або викинути?

¬чен≥ стверджують, що цв≥ль несе небезпеку дл€ орган≥зму. ” той же час все залежить в≥д продукту, на €кому вона з'€вилас€. якщо справа стосуЇтьс€ хл≥ба, то продукт, без роздум≥в, необх≥дно викинути. ÷в≥ль проникаЇ в нього глибоко, ≥ нав≥ть €кщо ви в≥др≥же шматок, на €кому вона з'€вилас€, немаЇ гарант≥й, що њњ спори не вразили хл≥б дал≥.

ќднак у випадку з сиром „еддер все ≥накше. Ќа в≥дм≥ну в≥д хл≥ба, в≥н не пористий, а тому цв≥ль не потрапить в саму середину. јле сказати це про вс≥ сири не можна. —ир, зроблений з коз€чого молока, доведетьс€ викинути, €к ≥ хл≥б.

якщо цв≥ллю вкрилис€ тверд≥ овоч≥ або фрукти, так≥ €к морква або €блуко, досить буде лише зр≥зати уражен≥ д≥л€нки. ” випадку з м'€кими овочами ≥ фруктами, гарбузом або персиками, то њх рекомендуЇтьс€ викинути, хоча багато людей зр≥зають з них цв≥ль, €к ≥ з твердих продукт≥в.

Ќебезпека вживанн€ цв≥л≥ пол€гаЇ в афлотоксинах, €к≥ м≥ст€тьс€ в н≥й. ÷≥ отруйн≥ речовини мають властив≥сть накопичуватис€ в печ≥нц≥ людини ≥ з часом викликати р≥зн≥ захворюванн€. Ќайб≥льша концентрац≥€ небезпечних речовин м≥ститьс€ в корен€х цв≥л≥, а тому регул€рне вживанн€ пл≥сн€воњ њж≥ може зак≥нчитис€ дуже сумно.