як прикраси д≥ють на здоров'€?
як прикраси д≥ють на здоров'€?
як прикраси д≥ють на здоров'€?

«а словами вчених т≥ло людини маЇ особлив≥ канали, що в≥дпов≥дають за здоров'€ ≥ самопочутт€. ¬они з'Їднують важлив≥ б≥олог≥чн≥ точки, впливаючи на €к≥, можна позбутис€ в≥д болю. ≈ксперти кажуть, що дл€ актив≥зац≥њ цих точок досить дотику з прикрасами.

« давн≥х час≥в люди прикрашають себе ювел≥рними виробами, €к≥, €к ви€вилос€, мають не т≥льки естетичну функц≥ю, але ≥ робл€ть благотворний вплив на орган≥зм.

—ережки на нижн≥й частин≥ вуха зм≥цнюють пам'€ть ≥ регулюють активн≥сть головного мозку.

—ережки на верхн≥й частин≥ вуха обер≥гають в≥д по€ви гриж.

 ≥льце на четвертому пальц≥ л≥воњ руки в≥дм≥нно актив≥зують статеву систему.

Ѕраслети на зап'€ст€х зм≥цнюють функц≥њ репродуктивних орган≥в, натискаючи на рефлекторн≥ точки, безпосередньо пов'€зан≥ з маткою ≥ €Їчниками.

Ќамисто ≥ ланцюжок корисн≥ дл€ леген≥в ≥ серц€. якщо ланцюжок вузько охоплюЇ шию, то це полегшуЇ роботу щитовидноњ залози.

ѕри важких захворюванн€х серц€ корисно пост≥йно носити на груд€х кулон або медальйон ≥з золота. Ћюд€м, €к≥ страждають на артрит, необх≥дно носити на прав≥й руц≥ золотий браслет.

ѕри ст≥йкоњ г≥пертон≥њ корисно носити ср≥бн≥ прикраси. Ќамисто з ср≥бних монет, браслет або к≥льце можуть ефективно знижувати артер≥альний тиск. ѕри цьому ср≥бло потр≥бно носити не на од€з≥, а щоб воно безпосередньо стикалос€ з шк≥рою по к≥лька годин на день.


13.01.2017